Šířit radost
Potřebuji tu svoji energii, která se střádá uvnitř, dostat ven. A tak nápad přetvářím v realitu. V autě je spousta jídla na teambuilding, dvě formy na bábovku, a tak improvizuji. Do jedné formy nabírám jablka a do druhé oříšky od MatchaTea. Někteří řidiči koukají nevěřícně na barvu, i když možná ještě více na ženskou, co pobíhá po dálnici, něco jim nabízí a ještě se u toho usmívá?! Věřte nebo ne, čekala jsem, kolik z nich mě vyhodí a jak budou nadávat, ale nikdo! Vyhodil mě, fakt slušně, a je pravda, že už jsem tam byla celkem dlouho, až ten policista přímo u mostu a bagru, kde jsem jim začala radit, co by jako mohli udělat a že by nás už měli pustit…
Mělo to tak být
Kéž bych se nezdržela ráno v Testuj.to, kdybych se tak cestou nestavovala v té agentuře, kdybych natankovala už dřív… No, byly to dvě minuty, které mi chyběly, abychom nebyly to páté auto v řadě, ale byly to poslední auto, které to projelo. Kdokoliv jiný by mohl sedět vedle mě jako spolujezdec a říkat: „Ty jsi úplně pitomá! Zase jsi potřebovala stihnout ještě další 3 věci a teď tady kvůli tobě trčíme!“ Nikdo mi nic takového neřekl, ale moc dobře jsem si to uvědomila. A o to více jsem vlastně ráda za tu zkušenost, protože v takových chvílích poznáte parťáka, i samu sebe.
Teambuilding tedy nakonec také proběhl, i večerní setkání s Podnikavými ženami z Pardubického kraje! Stihly jsme „Tipni si“, povídaly do noci, moc toho nenaspaly, ale prostě jsme byly a bylo nám fajn. Takže jestli se na něco fakt těším, tak je to nic, které mě čeká o víkendu.
Foto: se souhlasem Evy Čejkové
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...