Tak jsem v týdnu zase zapnula sociální sítě. Ostatně, už jsem to slibovala u nás v týmu a ano, přiznávám, chtěla jsem se pochlubit i zavzpomínat, že už je to 10 let, co jsou Ženy s.r.o. tady!
Zeptala jsem se tedy přátel, co by nám popřáli a co se jim vybaví, když se řeknou Ženy s.r.o. Ty reakce mě moc potěšily. Ženy s.r.o. jsou energie, podpora, spolupráce, Eva… Při pohledu na fotky jsem se chvílemi i děsila, jak moc jsem se v čase měnila. Byť to možná z fotek není tak znatelné, tak ale úplně přesně vím, jaké období jsem tenkrát žila a co se v té době odráželo i ve firmě. Přemýšlím, jestli je nějaké přísloví na firmu: „Jaký pán, takový pes“?
Chci
Možná by se slušelo začít „Přála bych si…“ Mám spoustu přání, hodně sním, hodně si představuji, jsem vizionářka, ale to už si nechávám pro sebe, ono se to postupně rodí. Takže nahlas říkám už jen to, co chci, protože to vím…
Takže, chci jen pozitivní lidi kolem sebe a chci být nakažlivá pro všechny prudiče i věčné nespokojence. Chci více zdravě sebevědomých žen, abychom si v tom pomáhaly navzájem a byly si inspirací.
Chci autenticitu, důvěryhodnost a spojovat se s těmi, kteří to mají stejně.
Nechci
Nechci zbytečné komplikace, nechci stres a dělat z maličkostí raketovou vědu. Nechci žádné téma, aby bylo tabu a jsem ráda, že právě Ženy s.r.o. prolomily už před dvěma lety téma ženské intimity a uchytily se příběhy o vagíně, že můžeme psát o spiritualitě, aniž bychom to hodnotily jako téma jenom pro čarodějnice. Nechci destruktivní diskuse a pitomé komentáře.
Nepo.... se
A když budou potřeba změny? Když to bude jinak? No a co?! Tak to tak bude Hlavně se z toho nepo…
Takže my všechny ženy, Ženy s.r.o., hlavu vzhůru, prsa dopředu a jde se dál. Přeji nám, ať nás to baví a vše co děláme, ať jde s lehkostí.
Foto: se souhlasem Evy Čejkové
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...