První letošní akci
Den, kdy se mám ráda jsme pojaly velkolepě. Bylo to totiž páté setkání v OC Atriu Flora a desáté v pořadí celkem! A tak to si zasloužilo oslavu *gift*. Začaly jsme již v 10:00 hodin akcí v kinosálu se zajímavými hosty:
Den, kdy se mám ráda a bonus: Jak plnit cíle bez tabulek a píle

Jankou Chudlíkovou
Monikou Čejkovou
Horvátem Kalmanem

Den, kdy se mám ráda
Akce samotná začala pro všechny ve 12:00 a zahájila ji krásná Gabriela Partyšová a samozřejmě zakladatelka ŽENY s.r.o. a také žena, které Den, kdy se mám ráda vymyslela Eva Čejková.

Program byl od začátku až dokonce plný vzácných hostů a zábavy. Zazpívala Martina Pártlová, Petr Macháček.

Zazněla i píseň GUMP - Nikdy to nevzdám, pro všechny opuštěné nebo týrané pejsky *heart* a GUMPův zachránce, autor Filip Rožek Vám ochotně společně s Gumpem podepisoval stejnojmenou knihu.

Na 4 místech probíhaly workshopy se zajímavou tématikou.


Ve 4. patře jste měly možnost navštívit zónu Mezi nebem a Zemí - tam bylo jako vždy úplně plno a naši hosté věštili a konzultovali, co to jen šlo!

Nově jste měly možnost tvořit s pořadem ČT1 Všechno, co mám ráda

Losovaly jsem krásné ceny v tombole. A stejně jako každý rok za veliké podpory značky Gynella!
Promovaly se produkty a také edukace v oblasti zdraví




A rozdaly jsme téměř 2.000 tašek u registrací jako vždy v čele s naší trojicí Jana, Irča a Jíťa!

Více fotek již brzy na našem FB
Fotokredit: Nikola Górská
Za celý tým děkujeme nejen těmto hlavním partnerům, ale vám všem, které jste přišly *heart*
A tím to nekončí! Jedeme dál :)
Letos se potkáme hned v několika městech po celé ČR!
Praha již 25. 1. 2020 více informací ZDE (proběhlo)
8. 2. 2020 - Avion Shopping Park Brno
14. 3. 2020 - Luka Living Praha
14. 3. 2020 – Olympia Plzeň
14. 3. 2020 - Galerie Šantovka Olomouc
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...