Asi se ještě máte hodně co učit, nebo jinak, doučit. Stručně a jasně, budete maturovat 🙂 Samozřejmě jen symbolicky, v reálu to bude znamenat to, že budete uplatňovat všechno, co jste se až doposud naučili. Bude to taková zkouška, která má prověřit, jak jste na tom. Ovšem ne z hlediska vesmíru, ten má samozřejmě jasno a ví, ale abyste dokázali obstát sami před sebou.

Abyste už konečně uměli to, o čem doposud jen mluvíte, uplatnit v běžném životě. Možná se teď děsíte, možná se jen bojíte, možná vás to znepokojuje. Buďte v klidu, to je naprosto normální reakce. Dívejte se na to pozitivně. Co znamená maturita? Maturita je přechod, uzavírá určitou etapu a otevírá dveře dál. Mnohem dál. Do maturity jste většinou museli poslouchat autority, zejména rodiče a dělat, co vám kdo přikázal, protože jen oni nebo kdokoli jinej nejlíp věděli, co je pro vás dobrý, řekněme až nejlepší. A vám nezbylo než sklopit hlavu a dělat to, protože znáte to “dokud seš pod mojí střechou a živim tě…” jste si nemohli moc vyskakovat. Fuj, pamatujete si to? I když to období bylo krásný, ten tlak a zatlačování ke zdi mi nahání hrůzu, kdykoliv si na to vzpomenu.

A co se tady celou dobu snažim říct? Že tohle období končí!!! Hurá!!! Jen si hezky dejte maturitu. Jen hezky ukažte, znovu podotýkám, že sami sobě, že nejste vořezávátka, se kterejma si každej bude vytírat prdel! Že se nenecháte zatlačit do kouta a že pro svoji osobní svobodu uděláte maximum. Že se chcete už konečně svobodně nadechnout a nenechat si do všeho kecat, opět tou rodinou, i když teď už tou, kterou jste si sami vytvořili, tedy partnerem a dětma. Rodiče asi stejně pozadu nezůstávaj, takže se vám toho navalilo mnohem víc. Je čas dostat se z toho ven. Hele, jestli to dáte, a že byste to měli dát, víte, co vás čeká? Čeká vás opravdovej život. Život podle sebe, svých názorů (jasně, ten máte, ale spíš o něm jen mluvíte, když dojde tvrdý na tvrdý, všechno je jinak 🙂 ). Život bez omezování se a toho věčnýho přizpůsobování se.

Začíná pro vás nová životní etapa, ta, o který jste snili už tenkrát, před tou maturitou. Můžete konečně dospět. A dospět znamená, že se pustíte a půjdete sami. Ne bez nikoho, ale sami podle sebe. Kdykoli se k vám může kdokoli připojit nebo vás doprovázet, můžete vzít kohokoli s sebou. Tohle není cesta samoty, to se nemusíte bát. Máte toho hodně za sebou, neprožívejte to furt dokola znova a znova. Udělejte to jinak. Udělejte to podle sebe. Koule na to máte, toho se nebojim. Jde jen o to to fakt udělat. Praštit do stolu a začít jednat podle sebe.

A pozor, vůbec to nemusí bejt žádnej násilnej proces. Jen se prostě poslouchejte a reagujte na sebe. Ale na SEBE, řikám, ne na všechny okolo 😉 Tak asi tak 🙂 Držim vám pěsti 😉 No a jak jinak na závěr – pro vypracování ročního osobního horoskopu mě kontaktujte 😉 Krásnej rok!

Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account