Toto je velmi silný úplněk, který může mít na mnohé velmi silně transformační vliv. Pokud se chcete ve svém vnitřním vývoji posunout o úroveň výš, máte možnost této proměny dosáhnout relativně jednoduchým a efektivním způsobem. Zaměřte se na vnější i vnitřní hodnoty, které ve svém životě vyznáváte.
Je velmi důležité, aby jste to, co cítíte uvnitř, žily i navenek. Pokud něčemu věříte, ale jste nuceni ve svém zaměstnání dělat naprostý opak, může to mít na vaši duši velmi destruktivní vliv.
Úplněk proběhne v sobotu večer 18. května kolem 23 hod.
Již od rána můžete cítit vzrůstající napětí, které buď využijete pozitivním, nebo negativním způsobem. Vyhněte se zbytečným mocenským konfliktům a zaměřte se především na změny ve svém životě. Může to být den plný duchovních zážitků a samovolného léčení, pokud již se sebou nějakou tu dobu pracujete. Buďte otevření snům a různým náhodám, které vám život naskytne.
Možnost proměny
Nejdříve si zapište ranní sny, které mohou být nejen symbolické, ale i hluboce léčivé. Pokud se vám budou zdát „výstražné sny“, berte je jako varování a ihned učiňte protiopatření. Sny vám dávají možnost měnit svou budoucnost, stejně jako ji lépe přijmout. Uvědomte si, co ve svém životě chcete změnit a učiňte kroky vstříc této změně. Zajděte na nějaký dobrý festival, seminář nebo jen doma rozjímejte nad svým životem. Ponořte se hluboko do svého vnitřního ticha a naslouchejte. Když k vám přijde řešení a bude provázeno silným emocionálním prožitkem, můžete si být téměř jistí, že rada vychází z rovin vaší duše.
Probuďte v sobě vášeň
Tento úplněk může probudit silné vášně, protože Býk i Štír jsou hluboce sexuální. Býk miluje požitky a Štír transformaci. Tato kombinace může mít silně tantrický nádech, a tak se vaše intimita s partnerem může výrazně prohloubit. Jestli jste sami, je velmi pravděpodobné, že se s někým vzrušujícím seznámíte, ale dávejte pozor, aby tato přitažlivost nebyla jen silně fyzická. Pokud nebudete chtít svou sexuální energii vyjádřit, ponořte se do nějaké tvůrčí činnosti nebo si zacvičte jógu, abyste tuto energii pozitivním způsobem proměnili.
Čemu dáte svou pozornost, to poroste
Podle mayského kalendáře nastane tento úplněk v den 1-Caban-3-Cauac (Bouře, Déšť)-8. Je to hluboce duchovní den, kdy se můžete nejen ponořit hluboko do své mysli, ale zároveň udělat významný krok ve svém vnitřním prožívání věcí. Dávejte pozor, čemu věnujete svou pozornost. Když budete myslet na různé strachy a obavy, je velmi pravděpodobné, že si tyto události do svého života přitáhnete. Na druhou stranu, když se rozhodnete věnovat svou pozornost lidem a činnostem, které jsou pro vás dobré, mohou se doslova dít zázraky. Záleží jen na vás, jak dokážete kormidlovat svou vlastní mysl.
Na co si dát pozor?
Vyhněte se manipulativním lidem a nehádejte se s druhými. Jen jim naslouchejte a počkejte si na vhodnější okamžik na řešení důležitých problémů. Spíš se zaměřte na lidi, se kterými máte společné názory a ty ostatní vnímejte jako tvůrčí inspiraci. Pamatujte, že nemusíte mít vždy pravdu, a tak si neberte názory druhých příliš osobně. Rovněž se vyhněte přílišnému pití alkoholu. Určité množství může sloužit k uvolnění napětí, ale nepřehánějte to, protože byste jednoduše mohli ztratit kontrolu.
 
Napsal: Robert Policar

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account