979

Začíná období, ve kterém se můžete více ponořit do svých znalostí a naučit se něčemu novému. Dejte přednost praktickým oborům a řemeslům, abyste své nové poznatky mohli vyzkoušet hned v praxi. Pokud se něčím takovým již zabýváte, popřemýšlejte o tom, jestli by vás nebavilo své mistrovství předat dál formou výuky. Opice je skvělým učitelem, který umí nejen upoutat pozornost druhých, ale umí své poznání velmi zábavně předat. Je to znamení učitelů, školitelů, různých odborníků a umělců.
Období 1-Chuen (Opice) od 20.04. – 02.05.2019
Po náročnějším období Pazourku, které mohlo klást mnoho nároků nejen na vás, ale i na vaše nejbližší, nastává klidnější a zábavnější období, ve kterém se můžete s veselou myslí pustit do hlubinného studia nebo předávání svých poznatků ostatním. Probuďte v sobě vnitřní učitelku a sdílejte s druhými své názory na témata, kterými se vášnivě zabýváte. Toto období může být velmi přínosné pro různé terapeuty, školitelky nebo umělkyně. Jelikož jsme čerstvě v období zemského a praktického znamení Býka, tak se zaměřte především na praktické záležitosti.
Na úrovni těla se zaměřte nejen na své fyzické tělo, ale i na své finance. Najděte odborníka, kterému věříte a nechte si poradit. Pamatujte však, že učitelé jsou jen zrcadla, která mají probudit vaše vlastní srdce. Pokud vám bude přístup druhých nějak nesrozumitelný, znamená to, že tu existuje určitá energetická odlišnost. Pak vás tyto rad mohou vnést spíš na scestí a paradoxně se vaše cesta protáhne. Vybírejte moudře, tedy srdcem. Zkuste navštívit nějakého odborníka na jiný druh masáže nebo cvičení, než jste zvyklí a naučte se něco nového. V tomto období se však zaměřte především na svou finanční situaci. Je dost možné, že přijdete na nějaký geniální způsob, jak vyřešit svá finanční dilemata. Buďte otevření novému, ale zbytečně neriskujte.
V rovině mysli nastal čas se zabývat obory, které vám pomohou lépe zvládat každodenní povinnosti a pracovní výzvy. Zdokonalujte se v angličtině nebo jiném jazyku, nebo se naučte nějaký nový počítačový program. Opice vám dodá větší dávku vynalézavosti, a tak se nevyhýbejte pozitivním a netradičním řešením. Ponořte se buď do intenzivního studia, nebo se rozhodněte druhé učit tomu, co mistrně ovládáte. Ve svých každodenních aktivitách se spíše zaměřte na analytické myšlení a své intuitivní postřehy prověřujte. Pokud si nebudete s určitými záležitostmi ve své práci vědět rady, nebojte se zeptat. Najděte odborníky a urychlete si tak cestu.
V oblasti vztahů možná bude mnoho z vás vtažena do situace, kdy se po vás bude chtít dobrá rada. Sami můžete více toužit po tom, abyste své poznatky druhým předávali a tím jim ulehčili život. Pokud to není váš případ, zajděte za někým, komu důvěřujete a nechte si poradit. Své partnerské problémy, do kterých se mnoha z vás dostává dokola a dokola, zkuste vyřešit s někým, kdo je naprosto nezaujatý. Může to být nějaký odborník na vztahy nebo psycholog. Občas je potřeba „třetí strana“, která vidí vše nezaujatě a jasně. Blízcí lidé jsou často tak provázáni, že už se paradoxně nevidí.
V rovině ducha nastal čas se zeptat sami sebe, jestli by vás nelákalo druhé učit nebo jim jiným způsobem pomáhat. Možná už za sebou máte v určitém oboru mnoho zkušeností, a tak byste se mohli realizovat jako učitelé nebo školitelé. Pokud vás něco takového láká, ale pořád si nejste sami sebou jistí, najděte jiné učitele a doučte se vše, abyste tento pocit vymýtili. Měli byste mít už praktické zkušenosti s tím, co druhým chcete předat. Na druhou stranu na sebe nebuďte příliš přísní, protože pak byste mohli jen donekonečna čekat. Zamyslete se nad duchovní podstatou peněz a vězte, že dobrými nebo špatnými je dělá jen jejich používání.
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account