Úplněk ve středu 13. července po půl deváté večer bude rovnou superúplněk. Plný měsíc bude tento den největší v celém roce. Ovládne ho rohatý Kozoroh se svou specifickou energií. Před koncem měsíce stihneme ještě novoluní. Nastane ve čtvrtek 28. července a upřímně nám dá dost zabrat. Lev, v jehož znamení se bude Měsíc nacházet, na tom nebude mít až zas tak zásadní podíl. Ale vezmeme to pěkně popořádku.

Úplněk v Kozorohu donutí uzavřít minulost

Velmi silně působící úplněk si vychutnáme již ve středu večer. Pod nadvládou ho bude mít zodpovědný a pracovitý Kozoroh, tak není divu, že pro nás bude mít kupu úkolů. Pokud máte něco nedořešeného a neuzavřeného, vrhněte se na to ve dnech kolem plného Měsíce. Skvěle se bude dařit i při vyjednávání a komunikaci s úřady a nadřízenými. Spokojenost na obou stranách je téměř zaručena, tak již důležité záležitosti neodkládejte. Tím však nikoho nenabádám k neuváženým akcím. Spíš si udělejte analýzu vaší situace, vyberte své priority a pak jasně konejte.

Chcete pomocníka ke správné komunikaci?

Máte ho mít. Je voňavý a nenápadný. Stačí ho kapka. Co to je? Dokonalá směs esenciálních olejů, která vám dodá přesně to, co ke správné komunikaci potřebujete. Poklad se ukrývá tady: https://1url.cz/eKY8Q.

Jak využijete příliv energie?

Mnoho lidí má za úplňku spíš odliv energie, špatně spí a má trošku kolísavou náladu. Tento úplněk bude i v tomto jiný. Je potřeba si více hlídat, kam budete svou životní sílu směřovat. Pokud se chcete naplno vrhnout do práce, je to skvělé. Ale raději si jen pojistěte to, že si všimnete příležitostí a možností, které se vám nabízejí, než abyste se udřeli do vyčerpání. Naopak výlet a pobyt v přírodě vám baterky dobije na pěkně dlouhý čas. A přitom bude stačit i pár hodin či desítek minut. I čas strávený třeba hraním si s dětmi vám pomůže udržet si dobrou náladu na dlouhou dobu.

Restart či bod nula, i to je úplněk

Určitě jste si také všimli, jak se zvedají vibrace naší planety. Nic, co fungovalo ještě nedávno, nefunguje. A najednou nevíme, co vlastně dělat. Nechte promluvit svou duši, ta ví, co je pro vás dobré a co již není s vámi v souladu. Úplněk přinese takový restart našich hodnot, energie. Možná nebude zcela příjemné, že pocitově začnete znovu, spíš úplně od začátku. Ale konečně to bude tak, jak si skutečně přejeme, jak to být má. Nedovolte již nikomu, aby vám tvrdil, jak máte myslet, cítit a vnímat. Začněte jednat skutečně v naprostém souladu se sebou samotnými. Své štěstí najdete v sobě. Věnujte pozornost svým myšlenkám, z nich tvořte svou novou a vědomou realitu.

Potřebujete mou radu či pomoc? I v čase dovolených jsem tu pro vás. Svou konzultaci si objednáte zde: https://danakratochvilova.cz/vyklady-a-konzultace/.

Tento úplněk má mnoho jmen

Nejčastěji se červencový úplněk nazývá bouřkový. Ano, je to logické. Teplé počasí s sebou často nosí i bouřky. Ale má i jiný, symbolický význam. U hádek a sporů také často lítají blesky, proto si raději preventivně udělejte svůj osobní hromosvod v hlavě, aby vás nic nezasáhlo. A i energie bouřek může být krásně léčivá – vždyť se nádherně pročistí vzduch a dá se pak lépe tvořit – třeba nádherné vztahy. Také se můžete setkat s dalšími označeními úplňku, jako třeba malinový, bobulový nebo třeba jelení, losí či medový. Dokonce i úplněk sena či růží. Léto se nezapře.

Novoluní s dlouhým vlivem

Před osmou večer ve čtvrtek 28. července je tu nov. Tentokrát si ho vezme pod silné paže Lev. Popravdě, bude mít co dělat, aby vše ustál. Nenápadná planetka Ceres vším trošku zamotá. Jak? Protáhne vliv tohoto novoluní až skoro do dalšího úplňku. A tak se nám budou vracet témata, která se týkají hlavně našich partnerských vztahů i našich vlastních dětí. Dokonce si trošku posvítí na naši kreativitu v rámci práce, peněz i kariéry. Psychicky to jednoduché zrovna nebude. No, co se dá dělat.

Co se ve vás ukrývá?

Ohnivý Lev se své vlády jen tak nevzdá. A je to dobře, protože pod jeho patronátem snadněji objevíte své skryté vášně i to, co zatím zůstalo ukryté pod pokličkou tajemna. Dovolte si být skutečně sami sebou. V tomto období lépe pochopíte sami sebe, zjistíte, co ve skutečnosti chcete a kam toužíte směřovat. Jako každé novoluní i toto je synonymem nových začátků. Úspěšných startů. Tak směle do všeho, co vám přijde jako pro vás to správné, bez ohledu na to, co vám říká vaše okolí. Nic není nemožné, pokud tomu vy sami uvěříte.

Potěšení pro vnitřní dítě

I vaše vnitřní dítě doslova zajásá, když mu dopřejete zábavu a hry. Alespoň na chvíli nechte povinnosti povinnostmi a hrajte si, bavte se, radujte se a užívejte si života naplno. Vychutnat si kouzlo přítomného okamžiku umí Lvi naprosto skvěle. Oni totiž v duši zůstávají krásnými a radostnými dětmi. Za novoluní tedy dělejte jen to, co vás baví. Budete překvapeni kolik elánu a energie vám za odměnu přistane. A kdo ví, kam vás to pak i v pracovním životě posune. Vždy je šance stvořit něco nádherného, unikátního, smysluplného a krásného.

Jak na dlouhý a šťastný život?

To je otázka za milion. Ale určitě stojí za to dát i svému tělu vše potřebné pro jeho perfektní fungování (to platí i pro momentálně nemocné). To nejlepší, co kdy příroda stvořila, je ukryto v tajemné molekule C60. Chcete ji mít pro sebe? Jde to. Všechny informace (včetně odkazů na studie) i svou objednávku si zajistíte zde: https://1url.cz/3KGSp.

Očistný oheň

Možná vám to bude připadat zvláštní, ale ohněm se můžete očistit. Myslím tím emočně. Ať budete sedět u táboráku nebo rozpalovat gril, ať už budete sami či ve společnosti. Vědomě svými myšlenkami zahazujte do ohně to, co již s vámi není v souladu, čeho se chcete zbavit. Živel znamení Lva je právě oheň, tak toho využijte. Požádejte si o očistu a spálení negativních myšlenek, pocitů i energií. Jakmile se vaše mysl pročistí, začnou k vám proudit nové informace, příležitosti a možnosti. A vy tak budete moci opět nejen zazářit na chvíli, ale zůstat zářivým člověkem a inspirovat tak další.

Přeji vám opravdu krásný a přínosný červenec, bez ohledu na úplněk či novoluní!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám má práce a chcete mě ohodnotit? Skvělé, tady: https://danakratochvilova.cz/vase-podpora/ najdete prostor. Potěší mě, i když napíšete své hodnocení na mě a mé služby. To můžete udělat třeba na stránce Magie šťastného života na Facebooku: https://www.facebook.com/MagieStastnehoZivota/reviews (v novém nastavení se opět všechny hvězdičky smazaly) nebo nově i na Google u mé firmy: https://1url.cz/Lrix0 .

Tagy:
3 Komentářů
  1. NelaVávrová 8 měsíců ago

    Zajímavé.

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Vesmír přináší mnoho inspirace 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account