Moji nejmilejší, další týden nás vítá a hlásí se o slovo. Měsíc únor je minulostí, před námi je březen, a tak se pojďme společně podívat, copak nám karty pro první březnový týden přináší. Je toho vskutku více než dost. Nejenže nám je připomínkou toho, že i my jsme byli dětmi, ale také toho, že vždy existuje řešení, a to navzdory tomu, že jej zrovna nevidíme. Rovněž nám připomíná, že naše duše má jasně daný plán a víra je to, co nám pomáhá neztrácet naději.

Dětství – naše duše je čistá a lehce zranitelná

Dětství jako takové je jedna z životních etap, kterou už máme za sebou a čím jsme starší, tím více na ni zapomínáme. Ne proto, že by snad byla tato etapa dávnou minulostí, ale proto, že nyní v dospělosti už zkrátka tolik prostoru býti dětmi nemáme. Děti jsou našimi úžasnými učiteli, jejich křehkost, zranitelnost a víra v lepší zítřky nezná hranic, stejně jako jejich fantazie a sny. Je čas alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dní a být zase tím malým človíčkem, který ochutnává život všemi smysly, který má sny a žije tady a teď pro daný okamžik, moment. Je více než pravděpodobné, že navrátíme-li se v myšlenkách do svého dětství, pak vyvstanou nejen vzpomínky, ale i témata, jež si žádají pozornost. Nezapomínejme prosím na to, že navzdory tomu, že již nejsme dětmi v pravém slova smyslu, pořád jsme křehké a lehce zranitelné bytosti. Láska, úcta, pokora a empatie jsou přesně ta témata, jež vyplouvají na povrch a je třeba je brát v potaz.

Objeví se zázračné řešení – zázraky se dějí těm, kteří věří

Ať už se naše situace může zdát jakkoliv bezvýchodná, vždy je šance na posun, na změnu, na zázrak a tato nádherná karta nám to jen potvrzuje. To, co nás tíží, může být vyřešeno, může dojít konce a my tomu můžeme jít naproti. Ptáte-li se jak, pak pamatujte, že vždy existuje cesta a zázraky se dějí těm, kteří v ně věří. Naděje a šance v lepší zítřky… to je přesně to, co se nám tato karta snaží říct a zároveň také připomenout, že nic netrvá věcně, dokonce ani ta nejhlubší černočerná temná noc – vždy vyjde slunce, stejně jako po bouřce duha. I ta nejtěžší hodina má jen šedesát minut, tak hlavu vzhůru.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Plán duše – kdo jsi a kam kráčíš?

Víme? Známe odpověď na tuto otázku? Že ne? Ale ano, známe! Jen jsme se vším kolem nás nechali rozptýlit a přestali soustředit na sebe samé a tudy cesta k naplněnému životu skutečně nevede. Zastavme se, zamysleme se, navraťme se k sobě samým, ku svým snům, k našim vizím a plánům. Pracujme na sobě samých, pracujme pro sebe a své sny a ne pro sny těch druhých, nedovolme druhým vzít si něco, co jim nepatří a co je jen a jen naše. Rozpomeňme se, co vlastně chceme a vydejme se v ústrety našemu Plánu duše.

Víra – nikdy nepřestávejme věřit

Myšlenka srdce, jež nám je bližší, než si myslíme, zní zcela jasně a je vlastně krásným spojením všech tří předchozích karet v jedno. Víra má moc, má sílu a má ji přesně takovou, jakou jí dáme my. To my jsme tvůrci této nádherné síly a nesmíme zapomínat, že víra začíná v nás samých.

Přeji naplněný klidný a úspěšný týden, moji nejmilejší, a víru v sebe samé, s láskou vaše Mia, Miriam a její Tajemný svět u Léni Miriam ❤️

 

Autor/zdroj: Lenka Miriam Vyškovská

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account