Datum / čas
Date(s) - 14. 2. 2026
19:00 - 21:30
Místo konání
O2 universum, Sál A
Kategorie Žádná kategorie
14. února 2026 odehraje pop-rocková skupina O5 a Radeček svůj dosud největší koncert, a to v pražském O2 universu. Koncert bude nezapomenutelným zážitkem. Kapela vystoupí přímo na Valentýna za doprovodu velkého symfonického orchestru a odehraje největší hity jako Hory, Vloupám se, BRA3, Praha, I tak to za to stojí nebo Měla bys vědět. Návštěvníci se mohou těšit na vizuálně propracovanou show a speciální aranže písní, které zazní v doprovodu Moravské filharmonie Olomouc.
„Je to pro nás obrovský milník. Hrát v O2 universu, a navíc s velkým symfonických orchestrem a dalšími hosty, je splněný sen. Chceme vytvořit atmosféru, která spojí naše písničky s emocemi valentýnského svátku,“ říká zpěvák Tomáš Polák. „V loňském roce jsme absolvovali dvě úspěšná turné a letos fanoušci vyprodali dlouho dopředu náš dosud největší koncert v Obecním domě. Proto věříme, že o koncert v O2 universu budou mít lidé zájem, a společně si užijeme večer, na který nikdo z nás jen tak nezapomene,“ dodal frontman.
Radečci nedávno také představili nový videoklip k aktuálnímu singlu Padám. Novinka je dalším singlem z poslední desky HoraLOVE, jenž je ověnčené několika nominacemi na nejlepší album roku 2024. Videoklip se natáčel na střechách historických budov Tomáše Bati ve Zlíně. Místí genius loci dodává klipu specifickou atmosféru. „Klip jsme natáčeli v lednu, ale protože svítilo sluníčko, tak jsme se rozhodli, že natočíme pocitově jarní klip v lehkém oblečení. Po pár prvních scénách se ale strhla vánice a chumelenice, ale my už jsme to celé museli dotočit, tak jak jsme byli oblečení. Byla strašná kosa, ale na tu jsme z jesenických hor zvyklí,“ vypráví s úsměvem zpěvák. Režie se ujal Petr Mohyla, který s kapelou již v minulosti spolupracoval například na režii fanoušky velmi oblíbeném klipu Chtěl jsem jen říct.
Vstupenky jsou již nyní v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.