S příjemnými svatebními povinnostmi přichází ruku v ruce i nelehká disciplína s názvem plánování a organizace. Možná máte o svém svatebním dni už dávno jasnou představu, nebo jste naopak na druhé straně barikády a nevíte kde začít. Tak či onak, inspirujte se tipy, díky kterým zjistíte, že některé věci je jednodušší, rychlejší a finančně méně náročnější pořídit na svatbu online.

Nechte vyrůst oznámení

Taková svatebního oznámení spolknou hodně papíru. Myslete proto ekologicky a sáhněte buď po recyklovaném, nebo semínkovém – každý ze svatebčanů jeho zasazením podpoří nejen přírodu, ale i růst manželského štěstí. E-shopy, které nabízejí produkty i výzdobu s ohledem na přírodu, se inspirujte na udrzitelnyeshop.cz.

Při výběru svatebních dekorací, které jsou aktuálně nejsilnější vyhledávanou kategorií, se inspirujte na Heurece, kde nejen zjistíte, co je vlastně všechno potřeba, ale hlavně tu najdete široký výběr. Založte svatební knihu, ve které budete písemně i fotograficky dokumentovat vše od počátku příprav. V den D do ní pak hosté mohou zapisovat vzkazy a přání.

Štěstí přeje připraveným

Pečlivě si poznamenávejte vaše konkrétní představy o tom, jak by měla svatba ideálně vypadat a pak už se směle vrhněte do plánování. K tomu vám pomůže spousta dostupných svatebních plánovačů, které vás provedou krok za krokem celými přípravami. Máte-li po ruce raději papírovou klasiku, šikovnou pomůckou je svatební diář.

Poslední svobodná party

Ať už vyrazíte do ruchu velkoměsta, nebo si uspořádáte domácí party, je potřeba se vybavit. Vyhněte se shánění propriet v kamenných prodejnách – nejrůznější dekorace, jako například brože či šerpy pro označení týmu budoucí nevěsty, si snadno vyheurekujete. V případě, že se rozhodnete pro uvolněnou rozlučku v pohodlí domova nebo na pikniku, vsaďte na oblíbený boho styl, kterým navodíte uvolněnou a příjemnou atmosféru. Chybět nesmí ani piknikové koše a lampiony, které celý večer skvěle podtrhnou.

Šaty dělají nevěstu

Nejdůležitějším a mnohdy často nejtěžším úkolem je najít ty pravé svatební šaty. Heureka poslouží jako šikovný průvodce jejich výběrem, zaměřte se především na typ postavy, ten je směrodatný pro podtrhnutí předností a zakrytí případných nedostatků. Máte-li v tom jasno, nemusíte se zdráhat objednat šaty, které vám padly do oka na online e-shopu. Vybrat ty pravé může zabrat i několik měsíců, buďte proto efektivní a namísto cestování po salonech, nechte šaty přicestovat z e-shopu k vám domů. Oceníte úsporu času a mnohdy i peněz.

Mějte dary pod palcem

Velkou roli sehraje rovněž seznam svatebních darů. Kolikrát už se stalo, že novomanželé dostali tři mixéry či dva servisy, nevkusné sošky nebo knihy o vztazích. Sestavte si raději se snoubencem seznam toho, co by se vám hodilo a poproste třeba svědkyni, aby jej udržovala aktuální tím, že bude evidovat, který dar už někdo zakoupil. Při sestavování seznamu dárků se můžete inspirovat na nákupním rádci Heureka.

Foto: istockphoto.com

Tagy:
2 Komentářů
  1. Kateřina Stará 2 roky ago

    Ráda bych přidala tip na levné svatební tiskoviny. My jsme si vše vytvářeli sami. Hodně jsem čerpala inspiraci z Pinterestu. Vytvořila jsem to vše ve Wordu a pak vytiskla u manžela v práci na tiskárně. Mají teď novou s dobrým příslušenstvím pro 3D tiskárny. Ptala jsem se proto, kde sháněli příslušenství pro 3D tiskárny a tak Vám se hodím i odkaz: https://eshop.sharplayers.cz/prislusenstvi.

  2. Kristýna Štírová 2 roky ago

    Ideálně čím více toho pořídíte online, tím více času ušetříte. Pokud to teda nebudou různé bizarní e-shopy s podezřele nízkými cenami. Ušetříte si čas strávený s tím, že jezdíte po obchodech a vybíráte. 🙂 Já jsem to hodně ocenila, protože jsem v největších přípravách kvůli snižování stavů v práci dostala výpověď a tak jsem ještě k tomu všemu hledala na https://www.hitprace.cz/prace/ brigády nebo nabídky práce. A to fakt toho času nemáte na zbyt.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account