Jelikož je můj starší chlapeček alergik a už od jeho 1roku se s tím pereme, máme v tomhle odvětví již velké zkušenosti, co se týká veterinárních klinik a různých preparátů. Pravidelně navštěvujeme veterinární kliniku Zodiacus v Plzni na Škvrňanech. Kde jsme v péči dermatoložky, která je velice milá a vstřícná a ve svém oboru se vyzná. Z této kliniky bych mohla doporučit ještě pana doktora Bendu , který je zároveň majitelem. Ale jinak pokud chcete něco specifičtějšího bych se na ostatní lékaře moc neobracela, jsou sice hodní , ale to Vám nepomůže.
    V poslední době nás začalo trápit špatné vidění mého chlapečka. A to když šel ze šera do slunce nebo naopak. Nenechávám nic náhodě, ale zase plašan taky nejsem. A tak jsem zajela na naší domovskou veterinu. Nejdříve klasika kapky a blbiny a nezabralo to a tak mi byla doporučena oční specialistka a to na veterinární klinice v Lobzích též v Plzni. No pro mě to byl neskutečnej horor. Dopředu termín musela objednat naše veterinářka jinak se prý nedá skoro vůbec dovolat. Sice jsme byli objednaní na nějakou hodinu což se snažily dodržet, ale čekárna plná psů na recepci nikdo, prý standart a tak jsme prostě musely sedět a doufat, že si nás někdo jako zavolá. Což se teda i stalo, očařka byla velice milá, ale nebyla na nás vůbec připravena, vůbec si neprostudovala dokumentaci, kterou jí naše veterinářka zaslala. A tak jsem jí řekla ať si to jde laskavě přečíst, když jsme byli už v ordinaci. Pak dělala nějaká klasická vyšetření a hned by mu řezala oko a dělala plastiku a podobné pro mě infarktové operace. Tak jsem poděkovala, zaplatila pro mě za nic a šly jsme.
    Když jsem vše řekla, naší veterinářce, kdy mě ani jí nebyla paní očařka schopna po třech dnech poslat ani zprávu.  Tak jsem byla rozhodnuta, že už chci opravdu specialistu a nenechám psa už u nějaký ,,šamanky“ k té pravé bych možná šla raději. 🙂
    A   byl mi doporučen pan doktor Gbelec specialista na oči, který má teda kliniku v Praze, což nevadí, holt to bylo i s vejletem.  A tak jsme se vydaly na zdravotní vejlet. No abych řekla pravdu tak skvělého a úžasného veterináře jsem opravdu ještě nepotkala. Skvělý přístup ke psům a i mě poté vše jasně vysvětlil a nějaké medicínské termíny ho tolik nezajímaly jako to jak to vidím já ten chlapečkovo problém. No prostě nejskvělejší doktor , kterého můžu všem jen a jen doporučit . Jo a mezi náma oko je nateklé z jeho alergií a mírně poškozené tím, ale žádné řezání a podobné šílenosti se nekonají. Takže to spravil pidi zákrok hned ten den a mastičky do oka a kontrola za 4 týdny. A už dnes se mi zdá, že vidí lépe Huja hou. Miluju tohohle veterináře a můžu jen doporučit a kdyby jste slyšely, že je hrozně drahý ,tak je to blbost. Mě spíš štve, že jsem něco platila v těch Lobzích.                                        A jaké máte zkušenosti vy s veterináři ?

 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account