Dostaly jsme možnost v naší redakci otestovat PEUGEOT RIFTER, a tak sdílíme top postřehy, které jsme my, čistě ženská redakce, měly. A vzhledem k tomu, že naši muži nám toto testování obzvlášť záviděli, tak nakonec jeden týden padl i na našeho kolegu z týmu Testuj.to. Kdo chce tedy porovnat testování ženy versus muž, čtěte až do konce!

Ty z nás, které již jezdí v SUV, byly za volantem jako doma. Prostorný interiér a svou výškou vozu i příjemný „nadhled“ při řízení. Pro ty z nás, které jezdí po Praze pouze v tzv. nákupních taškách, bylo najednou sedět v Rifteru jako vylézt na skálu a mít nečekaný rozhled. A ovládací panel nás svým designem a jednoduchým ovládáním bavil všechny!

Naše děti nejvíce lákal výhled ze střešního okna (samozřejmě ne za jízdy) a svítící střešní panel, který obzvlášť ze zadních sedaček budí pozornost.

Při víkendových testovačkách jsme se jako na největší výhodě shodli v rámci rodiny na fakt velkém, variabilním a využitelném prostoru. Jednoduché sklápění sedaček nám umožnilo převézt kola, zavazadla i psa zcela pohodlně. A hlavně i v tichosti. Auto je až nečekaně tiché a i naložené má rozumnou spotřebo.

Pokud bychom měly shnout a podtrhnout, tak rozhodně jako praktické a bezpečné auto pro rodinu, která miluje výlety a nebo je prostě jenom vícečlenná, dáváme za jedna! Je to taková praktická dodávka, která má ale prvky osobního automobilu, krásný a praktický interiér, nízkou spotřebou a hlavně i prodejní cenou uspokojí jistě řadu rodin.

Hodnocení Peugeot Rifter naší kolegyně Lucky

Když jsem si vyzvedla Peugeot Rifter, tak jsem předtím auto neviděla ani na obrázku a můj pohled něj nebyl ovlivněn žádnou představou.

Rifter není vzhledově zvenku auto pro holky, ale uvnitř je mnohem přívětivější a interiér mne z hlediska designu bavil a líbil se. Variabilita interiéru a hlavně velké množství schránek děla z auta praktického pomocníka. Ještě více než mně auto vyhovovalo mým dětem, které na pár dnů dali přednost Rifteru před naším rodinným velkým autem. 

Dovedu si představit, že s autem budeme cestovat i na dlouhé tratě a hodilo by se i na rodinné dovolené. Vždy jsem si myslela, že tyhle typy vozů jsou spíše praktické a na práci. Ale Peugeot Rifter bavil mne, mé děti a cesty po městě i o víkendu byly zábava… 


 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account