Je pravda, že řešit toto téma teď, kdy máme venku 30 stupňů plus je trošku na hlavu. Ale nějak jsme s kamarádkou prohlížely fotky a samozřejmě jsme natrefily na ty zimní a aspoň trošku jsme se díky nim ochladily. Jelikož moji chlapečkové jsou bytoví psy nebo spíše posteloví. Tak když v zimě chceme jít ven, musí mít také kabátky. A nejsou to jen tak nějací psy, takže se musím snažit, aby jim to slušelo. Takže když jsme šly v zimě nakupovat oblečky našly jsme jeden super obchod tady v Plzni na náměstí, který se jmenuje FIFI. Kde je moc příjemná prodavačka a pokud něco nemají ihned doobjedná. A co bylo pro kluky super, že s ní v obchodě prodává psí slečna .J Jenže ta byla schovaná za kasou a já o ní nevěděla až když kluci pořád čuchaly za kasu a plazily se a  kroutily se na vodítku a já na ně koukala co se jim jako stalo. Tak mi paní prodavačka prozradila že tam má psí slečnu, ale ta přeci hned nepoleze za každým psem co přijde, že. No byla to dáma prostě.
     Takže si pak spolu hrály a já mohla v klidu vybírat kabátky, které by se mi líbili a byli funkční. No a taky jsem chtěla, aby měly stejný, že když jsou to skoro bráškové. 🙂
       No když přišlo na zkoušení tak starší chlapeček je zlatíčko ten si nechá snad všechno líbit. Takže jsem na něm vyzkoušela několik kabátku a bundiček, která barva jim jde víc k pleti, že. A taky co je u chlapů důležité, aby si tu bundičku nepočůraly. No pak jsem byla poučena, že jsou střihy pro fenky a pro psy speciální. No a pak kámen úrazu musela jsem kabátek vyzkoušet i prckovi, takže ho vytrhnout ze hry to už bylo špatně navlíknout na něj něco co vůbec nechtěl a když jsem chtěla, aby se v tom prošel tak nic a přišlo mi, že snad ani nedejchá jak byl naštvanej. No ,ale nakonec jsme vybraly kluci mají teda dle mého názoru nádherné bundy a taky takové, které hned tak nepromoknou a mohly jsme vyrážet i na hory. Jen za tu cenu jsem si mohla koupit bund já, ale co by jsme pro ty naše lásky neudělaly .:-* No jsou to prostě frajeří moji .

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account