Patříte mezi fanoušky britské královské rodiny? Pak vás tyhle fotografie rozhodně potěší. Začátkem prosince William a Kate sdíleli své sváteční přání, přidal se i princ Charles a Camilla, a nyní zveřejnili svoje vánoční poselství i princ Harry a Meghan Markle. Zároveň je to poprvé, kdy s veřejností sdíleli fotografii jejich malé holčičky Lili.

„Veselé svátky! Letos, v roce 2021, jsme přivítali na svět naši dceru Lilibet. Archie z nás udělal maminku a tatínka a Lili z nás udělala rodinu.“ 

Zpráva pak pokračuje o aktivitách, které letos vévoda a vévodkyně ze Sussexu podporují. „Když se těšíme na rok 2022 myslíme právě na rodinu. Připojili jsme se do podpory mnoha organizací, které ctí a chrání rodiče a hlavně děti – od těch, kteří byli přesídleni z Afghánistánu, až po americké rodiny, které potřebují placenou rodičovskou dovolenou jako je Team Rubicon, Welcome.US, Human First Coalition, Humanity Crew & Paid Leave For All, PL+US či Marshall Plán for Moms. Přejeme vám krásné prožití svátků a šťastný Nový rok! S láskou Harry, Meghan, Archie a Lili. 

Pro vévodu a vévodkyni ze Sussexu to byl velký rok. Začátkem roku 2021 pár debutoval v hlavním vysílacím času v rozhovoru s legendární moderátorkou a ikonou Oprah. V něm odhalili některé problémy, které je vedly k tomu, aby ustoupili ze života pracujících členů královské rodiny a přestěhovali se do Kalifornie. Harry později produkoval s Oprah celý dokumentární seriál pro Apple TV+ s názvem The Me You Can’t Sem, zatímco Meghan začala produkovat dětskou show pro Netflix s Archewell Productions. Meghan také napsala svou první dětskou knížku, The Bench, inspirovanou Harrym a jejich synem Archiem a také v té době ještě nenarozenou holčičkou Lili. Lilibet „Lili“ Diana Montbatter-Windsor, narozená 6. června, se stala nejmladší členkou sussexské rodiny a zároveň 11. pravnoučetem své jmenovkyně, královny Alžběty. Až dosud Harry ani Meghan fotografii své dcery s veřejností nesdíleli. 

Foto: Instagram

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
1 Komentář
  1. Mají krásné dětičky.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account