130

Hádky jsou přirozenou součástí každého vztahu. A zatímco ty „velké“ se týkají především dětí a peněz (alespoň tak to vyplývá z nejrůznějších průzkumů), velmi často se chytneme kvůli úplným hloupostem, jež za nějaké spory vlastně nestojí, ale spolehlivě je vyvolají.
Schválně, v kolika z následujících „hádek o ničem“ se poznáte!
Tady máš přece návod!
Znáte to – domů přijde nový spotřebič nebo kus nábytku a začne zapojování či sestavování. Zatímco většina žen sáhne po návodu, pánové jej okázale ignorují a věří své intuici. Ovšem když selže, oheň je na střeše. A přitom jde jen o malý kus papíru, že…
Ty zase větráš?
Venku je 12 stupňů, vy sedíte doma ve svetru a teplých ponožkách, zatímco váš milý chodí v tílku a kraťasech. Topení je na nejnižší stupeň, vy mrznete a on se potí. A tak otevře okno. Nevinná situace, která dokáže být pořádnou rozbuškou!
Zase další fotka
Ani my ženy ale nejsme často bez viny. Jen si představte situaci, kdy spolu sedíte v restauraci u romantické večeře, přinesou vám jídlo, které připomíná malé umělecké dílo, a vy okamžitě saháte po mobilu, abyste se o tu krásu podělila s ostatními. A nejspíš si vysloužíte ošklivý pohled z druhé strany stolu nebo rovnou nějakou uštěpačnou poznámku. Jenže tu si samozřejmě nechcete nechat líbit, že…
Vysvětli mi, kam spěcháš
Občas může být rozbuškou i obyčejná chůze po ulici. To když jeden z partnerů nasadí tempo hodné Usaina Bolta, zatímco ten druhý vlaje někde vzadu ve snaze se alespoň přiblížit. A naštvaní jsou ve výsledku oba – jen z opačných důvodů.
Ty nevíš, kam to patří?
Ačkoli v tomhle hřešíme často oba, tedy ženy i muži, přece jen častěji v umění nechat věci tam, kde jim odpadnou od ruky, dominují pánové. Ať už se jedná o pověstné ponožky na podlaze místo v koši na prádlo, tričko přehozené přes opěradlo místo ve skříni nebo dokumentech, jež patří do vyhrazené police, rozprostřených a zapomenutých na jídelním stole, záminkou k hádce se stanou spolehlivě.
Jak těžké je spláchnout umyvadlo
Tak schválně – kolikrát jste přišla do koupelny, kterou pár minut před vámi opustil váš partner, a kromě umyvadla se na vás ježil snad i kohoutek? Jistě, oholená tvář či zastřižený vous je fajn, ale chlupaté umyvadlo už moc ne… Na druhou stranu naši muži zažívají podobné pocity, když z ucpaného odpadu vytahují kilometry našich dlouhých vlasů…
Máme i nádobí, že…
Džus, mléko, limonáda… Zatímco vy si nalijete pěkně do sklenice, váš milý je popíjí přímo z lahve. Zmrzlinu místo z mističky ujídá z piksly, do bramborového salátu v lednici si pro jistotu rovnou zapíchne lžíci, aby se mohl posilnit, kdykoli pro něco jde. Jasně, 18krát to přejdete mlčením, ale pak přijde poslední kapka a hádka je na světě.
Foto: Shutterstock

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account