334

Lidské tělo je ojedinělé a unikátní, a tak se od sebe navzájem lišíme ve spoustě aspektů. Erotogenní zóny nejsou výjimkou – jednomu může laskání určitého místa na těle působit úžasnou rozkoš, jiného nechává naprosto chladným. A zatímco některé zóny jsou celkem předvídatelné, některá místa by nás spojovat se sexuálním požitkem nenapadla.
Platí to i pro ta následující. To ale neznamená, že bychom jim neměli dát šanci!
Hlava
Ano, čtete správně. Pokožka hlavy skrývá spoustu nervových zakončení, a tak je velmi citlivá. A taková jemná masáž hlavy může být pořádně vzrušující! Však si vzpomeňte, jak příjemné je, když jen tak sedíte a partner nebo partnerka se vám probírá vlasy!
Prsty
Prsty na rukou velmi často rozkoš přinášejí, ale že by byly jejím původcem? Mohou být! Zkuste příště laskat partnerovy či partnerčiny prsty ústy a jazykem – uvidíte, jaký efekt bude tato „nevinná zábava“ mít. Pokud chcete tento intimní okamžik ještě zintenzivnit, dívejte se své drahé polovičce přímo do očí.
Klíční kost
Klíční kosti, respektive místa těsně pod nimi, jsou také velmi citlivá. Jemné hlazení či líbání těchto partií dokáže také pěkně rozpálit! Navíc mohou být příjemnou a hlavně překvapivě uspokojující zastávkou na cestě k ňadrům a bradavkám…
Páteř a bedra
Zkuste někdy postupovat polibky po celé délce páteře (kůže je v těchto místech tenká a velmi citlivá) a zastavte se až na její spodní části – na přechodu zad a zadečku. Podle některých je tato oblast jednou z nejsilnějších erotogenních zón na těle. To už stojí ta otestování, co myslíte?
Pupík
Ne, neděláme si legraci. Laskání bříška jako takového je příjemnou záležitostí už samo o sobě, ale věnujte také pozornost pupíku! Jemně jej obkružte jazykem, nechejte jej proniknout i dovnitř… Funguje to spolehlivě na muže i ženy!
Foto: Shutterstock

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account