S klasickou astrologií se Robert Policar  seznámil v 16 letech, kdy postupně začal intenzivní studium. Před deseti lety ho osud seznámil s mayskou astrologií a od té doby se snaží pracovat s oběma nástroji zároveň. Během své cesty se seznámil s mnoha přístupy osobnostního rozvoje.
“Učím se stále a používám ve své práci to, s čím jsem měl tu nejlepší zkušenost. Motivací mé práce na sobě bylo především velmi obtížné dětsví, a tak jsem ze zpětného pohledu neměl jinou možnost než jít cestou, kterou kráčím nadále. Mým přáním je pomoci co nejvíce lidem najít jejich jedinečnou cestu, která je v astrologii velmi dobře naznačena. Miluji čtyři dohody, které se snažím ve svém životě praktikovat a zdokonalovat se v nich. Miluji práci se sny, rád cvičím jógu a jsem otevřený všemu, co je dobré.”
Robertovo Mayské horoskopy jsou nedílnou součástí našeho webu. 

 Den, kdy se mám ráda 

Individuální poradenství: Mayská a západní atrologie
Co se na Vašem poradenství ženy dozví?
Dozví se své mayské znamení, životní číslo a stručný rozbor tří světel (Slunce, Luna, Ascendent). Zaměřím se na hlavní témata daného roku a samozřejmě dám nějaké doporučení, pokud bude zájem.
Pro koho je Váše poradenství určené?
Pro mladé i zralé, veselé i smutné ženy. Věkový rozdíl nerozhoduje. Stačí zájem.
Myslíte si, že české ženy mají sebevědomí? Na co podle vás mohou být pyšné?
Nedělám statistiku. Nicméně si myslím, že sebevědomí není nikdy dost, a tak si myslím, že na tom můžeme pracovat všichni. Myslím si však, že se sebevědomí žen vyvíjí dobrým směrem.
Co děláte proto, abyste ze sebe měl dobrý pocit?
Snažím se uplatňovat 4 dohody v praxi a každý den praktikuji vděčnost.
Máte se rád?
Mám se rád, jak nejlépe momentálně dovedu. 🙂

 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account