Modrobílé proužky sice přinášejí chuť léta, ale nemusíme se jich vzdát ani v zimě. Uvidíte, jak vás zahřejí. “Marina look” vyznávala už Coco Chanel, v šatníku ho měl malíř Pablo Picasso, mim Marcel Marceau i návrhář Jean Paul Gaultier. I ti žili v místech, kam dopadají sněhové vločky. Vneste do svého šatníku díky proužkům pohodu, šarm a eleganci. Kombinujte je v zimních variantách. 
Proužkované tričko námořnického stylu by nemělo chybět v šatníku žádné z nás. Jedná se totiž o univerzální šik kousek, který nikdy nezklame a je trochu víc než bílé tričko. V létě ho nosíme jen tak nebo se sakem, ale vzdát se ho nemusíme ani v zimě. Pozor! VIP kousek všech Francouzek.
Kamarád s černou
S tou se nosí nejlépe, nejjednodušeji a už od pradávna. Styl Coco Chanel. A jakou barvu nosíme nejvíce v zimě? Takže, abyste nebyla černá od hlavy až k patě, rozbijte to proužky. Jestli zvolíte tmavě modré nebo černé, je to úplně jedno.

Dlouhé rukávy nutnost
Když je velká zima, nosí se s dlouhým rukávem. Což je ideální pro kombinaci se svetry a vestičkami. Nechte rukávy zkrátka vykukovat. Kombinujte s bílou, krémovou, ale nemusíte se bát sáhnout ani po letošní trendy červené či hořčicově žluté.

S kontrastní šálou
Zde platí pravidlo, že se protiklady přitahují. Navzájem se podtrhnou a dohromady vypadají dokonale. Věřte, že si nebude chtít šálu sundat ani v kanceláři. Šik tečku uděláte s nedbalým drdolem.

Super dvojka s deninem
Ano, proužkované tričko si moc rozumí s čímkoliv džínovým, a hlavně s košilí. Té dejte funkci svetru a pod ni tričko, nebo naopak. Jedna malá výměna a máte zcela jiný outfit. Ale vždy šik.

Pod dlouhý svetr
Nechte rozepnuté, nebo jen ledabyle přepásejte a ukažte co nejvíce proužků. Ideální jsou ponča a dlouhé kardigany, které jsou na zimu nutnost. Jinak zmrznete.

V zimě k sukni. Proč ne?
Pod teplým kabátem nechte ukrývat svěží kombinaci proužkovaného trička se sukní. Komu je zima, ať zvolí sukni ke kolenům či pod, vy co jste otužilejší, můžete i mini. Stačí jednobarevná sukně bez vzorů a máme tu krásný pár.

 Foto: Pinterest.com; archiv Petra Kubalová; pixabay.com, Instagram.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account