Potřebujete nové stylové legíny na cvičení, ale nevíte, podle čeho máte vybrat ten správný kousek? V takovém případě se vám budou hodit následující 4 praktické rady, které vás provedou výběrem sportovního oblečení.

Pohodlný a kvalitní materiál

Při výběru sportovního oblečení je v první řadě důležitý kvalitní a pohodlný materiál. Ten by měl být prodyšný, lehký a vhodný i pro náročnější sportovní úkoly. Konkrétně legíny na jógu zároveň musí poskytovat komfort pro plný rozsah pohybu, aby bylo možné provádět náročnější cviky a pozice.

Líbivý design

U sportovních legín je důležitý samozřejmě i vzhled. Měly by být veselé i elegantní, aby ladily k dalšímu sportovnímu oblečení a nabízely novou motivaci pro lepší sportovní výkony. Některé dámské legíny můžete používat jako univerzální kousek oblečení nejenom na sport, ale i na běžné nošení, kdy vytvoří elegantní, a hlavně pohodlnou součást celého oděvu.

Správná velikost

Stejně jako u každého jiného kousku oblečení, i tady platí, že je důležité vybrat tu správnou velikost. Legíny jsou elastické, takže mají určitou rezervu v případě, kdy zvolíte trochu jinou velikost. Svou volbu si při nákupech na internetu můžete ověřit pomocí nejrůznějších tabulek. Před samotným nákupem si také promyslete, jestli chcete klasické legíny, nebo spíše variantu s vysokým pasem. Praktické mohou být i drobné doplňky, jako jsou reflexní prvky, kapsička na klíček a podobné.

Vhodnost legín na daný sport

Dopředu si také promyslete, jestli jsou vybrané legíny vhodné pro daný druh sportu. Například ¾ legíny mohou být dobrou variantou na kolo i na lekce v posilovně. Záleží také na tom, co konkrétně vám vyhovuje. Pro bezproblémové celoroční sportování si pořiďte jemné a tenké legíny i silnější zateplené modely vhodné do chladnějšího počasí.

Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account