132

Zajímavý mladý muž je ten Kyle Gray, už ve svých 16 letech se stal profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a tohle jsou jedny z karet, které jsou vytvořeny na základě osvědčených podkladů a pojaty nově, modernímu dnešnímu světu. Souhlasím s tím, že si s nimi můžete vytvořit velmi dobrou symbiózu a najít svůj vlastní jazyk, kterým k vám budou promlouvat.
Není nic jednoduššího než si je vyzkoušet v praxi. Před sebou máme měsíc únor, a tak se podíváme na to, jaký by tento měsíc měl být. Co zrovna v tuto chvíli potřebujete, protože to je hlavní zaměření těchto karet. Nemusíte snad mít konkrétní otázku, ale můžete si jen tak s nimi rozmlouvat. Nějaké téma s k sobě přitáhnete a kdoví, třeba to bude právě to, které řešíte, nebo které v průběhu února přijde a vy už díky Andělským modlitbám budete vědět, jak na to…
Horní karta
Místo nepřátelství meditujte
Kdykoliv pocítíte, že vás přemáhá hněv nebo frustrace, zavřete oči a navažte spojení  s anděly kolem sebe. Jsou významnou součástí vašeho života a přejí vám, abyste se oprostili od pocitů, které vám neprospívají…Karta je o věnování času meditaci a cíleném uklidnění. Zavřít oči a představovat si bezpečí…
A já dodám, že velmi pomáhá si i nějaký ten pocit pohody a bezpečí kolem sebe vytvořit cíleně a hmotně. Třeba si jen vzít na gauč teplou deku, kterou se po večerech přikryjete. Nebo si dát sváteční povlečení na postele. Cokoliv….
Prostřední karta
Pročistěte si vibrace
Jste nabádáni k tomu, abyste ze svého života odstranili veškerou hrubou, negativní nebo konfliktní energii. Je čas otevřít se pozitivní energii, a to lze udělat pouze tak, že si pročistíte auru i tělo. Pohybujte se mezi pozitivními lidmi a v povznášejícím prostředí.
S tím lze souhlasit. Prospěje vám, když se budete alespoň chvíli vyhýbat negaci, zprávám, špatným lidem, směřovat svoje myšlenky na pěkné věci nenechat se zatahovat do negativních rozhovorů. Tuto kartu podle autora obhospodařuje archanděl Metatron, který zprostředkovává božské spojení lidí a bohů. Takže můžete skrze ty dobré lidi přijít i k velmi zásadním poznatkům ve svém životě.
Dolní karta
Uskutečňování zázraků
Mimořádné požehnání, uskutečnění i nejodvážnějších snů. Andělé vám pomáhají sjednotit myšlenky a energii tak, abyste mohli uvést do života požehnání, která si skutečně zasloužíte. Archanděl Orion je služebníkem jednoty a napojení na vesmír. Vidíte, je prý jedním z novějších arachndělů, takže směle se s ním seznamte. Pomáhá plnit přání, pomáhá dodávat odvahu a snad by se o něm dalo říct, že je takovým patronem synchronicity?
Tak co jste si vybrali? Doufám, že jste inspirováni a nyní směle do lednových dnů. Možná nám ti andělé opravdu nasměrují v tento měsíc kroky odvážnými a novými směry.
O autorovi
Kyle Grey se ve svých 16 letech stal nejmladším profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a nepřestává své klienty a publikum udivovat svými neuvěřitelně přesnými informacemi. Přednáší a vede workshopy po celém světě.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2017, www.synergiepublishing.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account