Setkání s vlastními talenty, pochopením, jistotou, stabilitou a vším, co pro nás tyto atributy znamenají. Sedmička mincí je o posečkání na výsledky a zvažování o situacích, Trojka pohárů pak o pochopení všeho, radosti, Devítka mincí o splněných snech a uvažování o nich a na konci výkladu sedí Císař pevně na svém trůnu. To je tedy základní linie tohoto týdne, načež nám tu energii klidnou a rozvážnou ještě doplňuje nov ve znamení Panny, což je praktičnost, až puntičkářská přesnost bez kompromisů.
Andělská karta ještě přišla s oznámením, že Oplýváš talenty, proměň je ve zlato.
Co si z toho tedy můžeme vzít? Rozhodně si po minulém rozjitřeném a výbušném týdnu odpočineme. Nebo alespoň uvidíme věci jasněji, ale jaký ten pohled pro každého bude, to už je na individuální situaci.
V první řadě tu je zřetelný posun k tomu, že budeme mít chuť či možnosti se zastavit. Nebo se budeme muset zastavit a buď sami, o samotě, nebo prostřednictvím druhých lidí, pochopit, co se v naší situaci děje, či co se poslední dny, týdny, událo. Neměli jsme příliš dobrý pohled, byl zkreslený, a nyní se ten roztřesený, rozmazaný pohled začne zostřovat. Výrazněji vystoupí to, co potřebujeme, chceme, kde je naše pravá podstata, bohatství, kde cítíme životní energii….
Pokud jsme ji v minulém týdnu rozmělnili nebo ztratili, pak může tenhle pohled bolet a v té fázi zastavení se a nemožnosti něco dělat, můžeme setrvat delší dobu. Před očima ale budete mít štěstí, pokoj, zabezpečení. Máte ho? Pak tohle všechno můžete rozvíjet. Konstelace přeje praktickým krokům v čemkoliv, co máte dobře rozmyšlené, co není riskem nebo krokem do neznáma, ale co je vaším splněným niterným snem. V čemkoliv – tohle je mimořádně dobrá doba na první krok!
Nemáte v rukou nic? Pak se zastavte jako postava na první kartě, která přemýšlí nad nedozrálou úrodou. Buď ji teď otrhá a nebude mít nic,… jen kyselá jablíčka, nebo je neotrhá, počká, dobře rozmyslí, nehne se z místa, a dočká času jako husa klasu. V mezidobí je dobré se rozpomenout na to, kdy a jak jsme byli šťastní a k tomu znovu směřovat, objevovat své talenty a radost ze života. Posadit se na svůj trůn.
Výrazně to jako varování ještě vychází karta léčení i nemoci, takže pokud vás tento týden budou trápit nějaké zdravotní neduhy, poohlédněte se po psychosomatice – bude to přesný zásah tam, kde jste u sebe něco zanedbali, něco přehlížíte nebo jdete přes moc. Zároveň ale, když se svému zdraví budete tento týden intenzivněji věnovat po všech směrech, uzdravení nastane rychleji!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account