*heart**heart**heart*
Tak na začátek něco obecného, a potom se podíváme, co tyhle velmi zajímavé kartičky nám poví k náročnému, ale mimořádně prospěšnému období, jež nastane kolem 17. března letošního roku.
Novoluní v Rybách je kluzké jako ryba
A snadné je po něm uklouznout. Ale výhrou je z něj ulovit tu zlatou rybku. Ryby jsou proradné a neuchopitelné. Uplavou, ani nevíte jak… a takové bude podobné novoluní a čas kolem něj. Na jednu stranu tu mám do extrému jdoucí pocity citové chudoby, pokud nemáte to, co potřebujete po svém boku, na straně druhé ale silný pocit, že poplavu proti proudu, pokud se k tomu skutečně rozhodnu a budu mít tu dostatečnou motivaci. S energií novoluní se dá říci, že si v tuto dobu uvědomíme, kde strádáme, jak strádáme a co od druhých lidí můžeme dostat a co nemůžeme.
To je dobré si možná i někam napsat, protože tyto drobné vhledy a uvědomění snadno zapomínáme a znovu a znovu se potápíme v těch černých vodách. A je to zbytečné, protože se potom zase znovu dostaneme k tomu, co máme na tom lístečku napsáno. To jen taková drobná rada.
A tak jsem sama zvědavá, co si vyložíme, protože kdoví…
Stanovila jsem dvě témata: Jedno se bude týkat toho pocitu strádání a potřeby se zakutat sám do sebe… možná to bude téma k rozjímání, možná to bude návod, jak si s tím poradit, tohle už je pro každého inspirací podle jeho individuálního pocitu.
Otevřete své srdce a Vnitřní hlas
Odstraněné bariéry kolem srdce a zároveň zintanzivněný vnitřní hlas – to je možná i to, o čem jsem psala nahoře. Budeme zranitelnější, otevřenější a tedy i zranitelnější, což je navíc zdůrazněno tím vnitřním hlasem, který uslyšíme častěji, intenzivněji, intuitivně budeme cítit situace, které nám nevyhovují, přetečou poháry trpělivosti, už tu nebudou tak pevné ty bariéry, kterými se chráníme před útoky do vlastní integrity. Napadá mě, že tu bude velmi cítit, pokud dlouhodobě překračujete své hranice kvůli zavděčení se něčemu nebo někomu. To s sebou nese, že snáze může člověk vybuchnout nebo se ohradit pro druhého nečekaně tvrdě. A je to jen tím, že došla trpělivost, že konečně vidíme, kde jsme daleko za čarou. I ten vnitřní hlas bude mnohem silnější a povede nás. Takže na jednu stranu ten nekomfort bude vyvážen tou přesnou informací, většinou tedy intuitivní, která nám dá vědět, kde přesně je ten problém.
A pak už je otázkou času, jak a kdy tohle všechno napravíme.
A druhé téma bude k tomu chytání drobných vhledů a řešení, která budou plout kolem. Zlaté rybičky…
Zdravá rozhodnutí a Jste pod ochranou
Tak to je naprosto dokonalé! Budeme vedeni ke zdravým rozhodnutím. Budou pro ně dokonce osudem v tuto dobu, v tyto dny, i dělány vhodné podmínky. Nejenže nás to napadne, nejenže se ohradíme, nejenže se sami s tou přecitlivělou situací vyrovnáme a uvědomíme si, ale přijde mi, že s těmito kartami zároveň dostanete i pomocnou ruku, aby bylo jasně vidět, kam a jak tedy nově mířit.
Celá ta linie novoluní dává smysl.
Protože se v těchto dnech více objeví to, co nám smysl nedává.
A budeme to moci ukončit, především tam, kde to dlouhodobě zraňuje srdce, nutí nás stavět si brnění proti světu a… je proti našemu vnitřnímu hlasu.
A nezapomeňte, že i když vám bude teskno, když se ohlédnete, energie novoluní vám přinese i řešení, ten nádech, ten směr, tu cestu. Otřete slzy a vrhněte se do budoucnosti!
O autorovi:
Kyle Gray se ve svých 16 letech stal nejmladším profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a nepřestává své klienty a publikum udivovat svými neuvěřitelně přesnými informacemi. Přednáší a vede workshopy po celém světě.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account