Proč nevyužít tu krásnou a elegantní novinku, Vykládací karty archanděla Gabriela a nevyložit si je k těmto vánočním svátkům? Nazvala jsem toto rozložení karet věštbou, ale slovíčko jsem si vypůčila ze všech těch štědrovečerních věšteb a poselsví a tak to berte jak potřebujete.
Jednoduše hladivé slovo k vánočním svátkům roku 2017.
*heart**heart**heart**heart**heart*
Zákon přitažlivosti a Požádej o to, co potřebuješ
Když se na obě ty kartičky dívám, na obou postavy vyhlížejí k nebesům, do dálky,  volají, věří, přitahují si to své…. Na co v tento magický čas pomyslíte, čemu budete věnovat své myšlenky, to má velkou naději se splnit v následujícím roce!
U kartiček je pak toto poselství:
„Udržuj si pozitivní myšlenky, obklopuj se pozitivními lidmi a situacemi a přitáhneš si do života ještě více pozitivity.“
„Jasná kombinace se sebou samým, s Bohem i ostatními ti pomůže vyhnout se nedorozumění a urychlí vyplnění tvých proseb.“
Čas pro sebe a Čas na detoxikaci
A k tomu pak vyšly tyto dvě karty, čas pro sebe je jasný, to je to nejcennější, co ve svátečních dnech potřebujeme, ale vyběhla mi k tomu nečekána a nezvána ještě karta o detoxikaci. Tu lze chápat nejen jako tělesnou očistu a možná i varování se moc nepřejídat… ale také jako očistu mysli.
K první kartě tu je napsáno:
„Prožij nějaký čas o samotě, kde tě nikdo nebude rušit a ty se budeš moci soustředit na své priority.“
Takže, dává vám to smysl?
Štědrovečerní čas a čas kolem něj je velmi vhodný pro chvilky sem tam být o samotě a uvědomit si svá nejniternější přání, tu kouzelnou moc času, ve kterém se plní přání. Vlastně to, co se nám tu ukázalo za kartičky, je přesný obraz toho, jaké by Vánoce měly být. Čas splněných přání, ale také čas, ve kterém svá přání formulujeme a vcházíme s nimi potom do nového roku.
Tak si prosím na sebe najděte malou chvilku a nahlédněte do svého nitra, do svých přání a tužeb… a věřte, že nač pomyslíte, to se splní!
Karty Doreen Virtue, Vykládací karty Archanděla Gabriela, 2017

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account