Krásný den přeji,
Původně jsem dnes chtěla psát o úplně jiném tématu, ale „náhoda“ tomu chtěla (jistě ale víte, že náhody nejsou, že to tak prostě mělo být), že mě dnešní setkání ovlivnilo natolik, že jsem se rozhodla psát dnešní pojednání o tématu.

Proč za tyto služby platit? 

Dnešní setkání bylo jedno z těch nemilých, kdy člověk, který dobrovolně chce využít vašich služeb, pak smlouvá o ceně jako na trhu a klade přesně onu výše uvedenou otázku.  
Tuto otázku sice neslýchám každý den, ale přesto je to velice časté téma na seminářích a setkáních, kdy toto téma dost lidí zajímá.
Lidé si většinou myslí, že za tyto služby (léčitelé, šamani, kartářky, terapeuti duše) by se platit nemělo, je to přeci dar!
Podle mého názoru je to ale veliký omyl!
Neplatíte za dar, ale za čas a energii, kterou Vám věnuji, za péči, kterou poskytuji, za pomůcky, které používám, a které jsou potřeba.
Někdo je kadeřnice, někdo je  kosmetičkou, tito lidé také mají dar v rukou, že? Ale nikoho nenapadne smlouvat u kadeřnice. Objednají se,  jdou  se nechat zkrášlit a je jim jasné, že jí budou muset zapaltit.
Já čtu z karet, je to moje práce. A abych to mohla dělat, musím opravdu hodně studovat, je nutné se vzdělávat v různých oblastech a oborech, je nutné platit za různé semináře, školy, knihy.
Ale jedině tak mohu poskytovat kvalitní služby.
A i já, jako „čarodějnice“, musím platit poplatky jako každý jiný podnikatel.
 
S láskou a úctou
Vaše čaroda
Ili
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account