165

Vždy, než se člověk objedná na výklad karet nebo se začte do nějakého karetního rozkladu, měl by vědět, jak je chápat.
Dovolím si tedy upozornit na to, jak chápat vhledy do budoucnosti a některá pravidla výkladu karet.
Protože se bohužel často v poslední době stává to, že si čtenář či klient myslí, že jako člověk nemůže dělat nic, že je vše jen věcí osudu, a že se proto musí podvolit všemu, co přijde.
A to je velký omyl  
Takový výklad do budoucnosti nabízí člověku věci tak, jak by přišly, pokud by on sám zůstal pasivním pozorovatelem vlastního života.
Ve chvíli, kdy ale člověk/klient nějak sám aktivně zasáhne, pak se budoucnost mění.  Výklad karet Vám vždy nechává možnost svobodné volby, nikdy neomezuje vaši svobodnou vůli.  Máte volnost!
A aktivní zásah je možný opravdu v každém okamžiku.
Dále prosím je třeba nezapomínat i na to, že výklad karet a využití služeb kartářek a kartářů je dobrovolné, a že věštba nemusí být vždy jen pozitivní.  
Pokud slyšíte nebo se dočtete něco nelichotivého – neberte to prosím nijak osobně, nic osobního v tom nikdy není, jen čtu, co vidím.  
A v neposlední řadě nesmíte zapomínat na to, že i kartičky mají svá “nepsaná pravidla”, a ne vždy se jejich odpověď líbí, a ne vždy karty také odpoví.
Na některé věci karty nemohou odpovědět, neboť jde o karmickou věc nebo situaci, kdy si věci musíme na vlastní kůži prožít, zažít a poučit se z nich, abychom pochopili.  
S láskou a úctou
Ili
 
 
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account