Není pochyb o tom, že základy šatníku jsou velmi individuální záležitost a těžko je budeme mít všichni stejné. Přesto se lze základy v šatníku vzájemně inspirovat a hledat si v nich ty své.
Moje základy šatníku jsou poměrně univerzální a jednoduché kousky, které právě tím zajišťují mnohočetnou kombinovatelnost a zvyšují počet outfitů, které s nimi lze tvořit, jak o tom mluvím ve svém eBooku. Snižují frustraci a pocit typu „Plná skříň a přitom nemám co na sebe!“
Ve chvíli, kdy jsem si vytvořila dobré základy svého šatníku, velmi jednoduše jsem byla schopná vytvořit si Efektivní Šatník, který je mým pojetím známého systému capsule wardrobe, čili možnho přeložit kapsulového šatníku. 
Základy mého šatníku jsou nastaveny tak, abych je mohla nosit kdykoliv, bez ohledu na roční období, pouze je vhodně kombinuji. Do šatníku pak také dle období přidávám sezónní prvky(šortky, sukně v létě, svetry v zimě) případně přidávám nějaký trend, abych svůj šatník osvěžila a přidala do něj špetku aktuálnosti. A toto je princip a smysl, jak Efektivní Šatník vnímám a co pro mě znamená. Je to tedy adaptace smysluplných a kvalitních základů šatníku, ze sezony na sezónu, na celistvý aktuální a osobitý šatník. 
Považuji za důležité zmínit, že se může zdát, že moje outfity pak můžou vypadat stejně, ale stačí drobná změna, doplňku a kousku bot a celý outfit pak může změnit dojem a náladu, kterým působí. 
Dobře zvolené základy šatníku lze skvěle mixovat mezi sebou, nebo je kombinovat s trendovými kousky, případně využívat vrstvení a zvyšovat tak počet kombinací a variant, které v šatníku vznikají. Velká výhoda univerzálních základů šatníku je, že jsou využitelné a kombinovatelné pro jakékoliv příležitosti a role, které ve svém životě zastáváme. 
Mými celoročními základy šatníku se můžete inspirovat níže. 

Vytvořeno v aplikaci www.urstyle.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account