Většina lidí ani neví jakou má krevní skupinu. Vy to víte?
Většina z nás si pod pojmem krevní skupina představí některé z označení A, B, AB či 0, tak jak je v roce 1901 objevil Karl Landsteiner ve Vídni a jen o něco později český neurolog a psychiatr Jan Janský.

O tom, jaké jsou krevní skupiny, snad víme všichni, ovšem věděli jste také to, že je rozděluje i Rh-faktor? Ten se dělí na pozitivní a negativní a podle vědců je právě ten druhý typ velmi výjimečný.

Já mám 0 Rh-. Universální dárce.
Ale slyšeli jste někdy o tom, čím je tato krev Rh- zvláštní? Tato záhada mě přivedla k přečtení hned několika desítek článků.
Podle některých vědců lidé s krevní skupinou Rh negativní nejsou z naší planety.

Může Krevní skupina být problém ve vztahu?

Někteří lidé si neumějí sami sebe představit s partnerem jiné národnosti a někteří by zase nemohli být s někým jiného vyznání. Ale že by se pár rozešel kvůli neslučitelnosti krevních skupin? I když to zní absurdně, tento problém může být vážnější, než se zdá.
Pokud žena má krevní skupinu Rh – a muž má Rh+, může kvůli této nekompatibilitě, existovat riziko, že imunitní systém matky bude dítě s tímto typem Rh považovat za cizorodé těleso a začne tak proti němu produkovat protilátky. Tento fenomén byl později pojmenován hemolytická nemoc novorozenců a může za něj právě neshoda v Rh faktoru matky a plodu. Při porodu se dostane malé množství krve plodu do těla matky a to si na druhý typ Rh faktoru vyrobí protilátky, které pak při dalších těhotenstvích přímo útočí na krev dítěte. Z tohoto důvodů musí žena ihned po porodu dostat injekci s protilátkou.
Pokud první těhotenství uspěje i bez injekce s protilátkou, druhé téměř jistě neuspěje, protože během druhého těhotenství bude ochranný mechanismus u ženy silnější a téměř jistě plod zabije a dojde k potratu.

Něco takového se neděje nikde jinde v přírodě. A děsivé je, že mnoho z nás to neví dodnes. Tato záhada může být v mnoha ohledech překážkou pro mnohé páry. Tohle je bohužel naprosto reálný fakt, který musí řešit ženy po celém světě. Tentokrát máme skutečnou fyzickou nekompatibilitu v páru. Mohly by tedy být rozdíly v krevních skupinách důvodem, aby si lidé nevybírali partnera s jinou krevní skupinou?

Byla část lidstva geneticky zmanipulována?

Vědci se zabývali otázkou, zda je pozitivní a negativní Rh-faktor důkazem dvou typů civilizace či genetické modifikace, protože jak je známo, tyto dva faktory jsou nekompatibilní. A právě zde nastává otázka, nad kterou si i lékaři lámou hlavu – z čeho vznikly tyto dva typy a jak se od sebe liší?

Je možné, že + a – je důkazem dvou různých typů civilizace nebo genetické modifikace?
Výzkumnice Lara Starr tvrdí, že pokud jsme se opravdu vyvíjeli společně s ostatními primáty, měli bychom mít všichni stejný typ krve. V článku pro The Spirit Science (http://thespiritscience.net/) píše: „Podle zákonů genetiky mohou lidé zdědit jen ty vlastnosti, které měli jejich předkové. V opačném případě se mluví o mutaci. To znamená, že pokud člověk a opice pocházejí ze stejné vývojové linie, měla by být jejich krev kompatibilní. Všichni primáti ale mají Rh pozitivní krev, zatímco mezi lidmi se vyskytuje určité procento osob s Rh negativní krví.”

Skutečná záhada sestává v tom, že ani věda nezná odpověď na otázku z čeho vyplývají negativní krevní skupiny.

Jak se lidé, kteří mají krevní skupinu Rh – liší od ostatních?

–          Lidé s krevní skupinou Rh negativní jsou jedineční. Proto je zvláštní, že člověk s typem 0 negativní se považuje za „univerzálního dárce“. To znamená, že jeho nebo její krev může být darovaná každému bez ohledu na krevní skupinu pacienta bez hrozby způsobení špatné reakce.

–          Lidé s Rh negativními krevními skupinami jsou často spiritističtí, mají nižší tělesnou teplotu, zvýšenou citlivost na teplo a sluneční světlo a nemohou získat transfuzi krve z Rh pozitivního dárce.

–          Krevní skupina Rh negativní nesleduje původní evoluční vývoj. Je to jakoby někdo udělal zásah navíc.

–          Lidé s negativní krevní skupinou nemají v evoluci společného předka s lidmi, kteří mají pozitivní krevní skupinu.

–          Krevní skupina Rh negativní nemůže být klonovaná, pozitivní může.

–          V přírodě nenajdeme krevní skupinu Rh negativní nikde jinde, pouze u lidí.

–          Krevní skupina 0 (-) negativní je univerzálním dárcem a je to čistá krev bez antigenů.

Charakteristika lidí s negativní krevní skupinou:

Přibližně 14 až 15 procent lidí na světě má negativní krevní skupinu.

Podle statistik je většina léčitelů, médií a lidí s neobvyklými mentálními schopnostmi Rh negativní.

Nejvyšší procento z nich žije mezi bílými obyvateli v Evropě a nejméně v Asii, Africe, mezi Afroameričany a domorodými Indiány v Americe.

Krevní skupina 0 negativní je univerzálním dárcem. Může darovat krev každému, a proto je nejžádanější skupinou.

  • Někteří lidé s krevní skupinou Rh negativní mají nadbytečný obratel.
  • Tělesná teplota u lidí s krevní skupinou Rh negativní je nižší než je průměrná teplota.
  • Lidé s krevní skupinou Rh negativní mají také nižší krevní tlak než průměrný tlak.
  • Tito lidé mají lepší mentální a analytické schopnosti.
  • Jejich smysly jsou lepší.
  • Také mají úzká žebra.
  Lidé s krevní skupinou Rh pozitiv mají zvýšené negativní elektromagnetické záření kolem jejich těla.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account