113

ahoj všem, 
dlouho jsem přemýšlela co dál, co udělám pro své zdraví třetí den aby se to začalo někam posouvat a došla jsem k tomuto : 
ráno – žvejkat olej – je to hnus velebnosti, to jako jo , ale…no vyčetla jsem to zde a stáhla si tam nějaký e- book nebo něco takového       https://www.mozaikazdravi.cz/ a bylo tam o tom napsáno toto
 Převalování oleje v ústech Jedná se o starou ajurvédskou metodu, kterou doporučovali mimo jiné i mnozí ruští lékaři. Je levná a velmi efektivní. Prostřednictvím slinných žláz se převalováním oleje v ústech z těla vylučují škodlivé mikroorganismy, toxiny a choroboplodné zárodky, které se navážou na olej. Takto lze tělo nejen postupně pročistit, ale i se zbavit nejrůznějších chronických nemocí    POLÉVKOVOU LŽÍCI OLEJE ZVOLNA PŘEVALUJTE V ÚSTECH, jako když např. cucáte bonbon, různě ho nasávejte a přemílejte. Olej postupně řídne, až se z něj stane bílá řídká tekutina. Dokud je žlutý, ještě pokračujte. Pokud v průběhu převalování bude tekutiny v ústech již příliš, jak se mísí se slinami, trochu jí vyplivněte, ale NIKDY NEPOLYKEJTE! Olej v tu chvíli již obsahuje spoustu škodlivin z vašeho těla. Vydržte ho převalovat 15 – 20 minut a poté vyplivněte do záchoda. Ústa vypláchněte teplou vodou, jazyk oškrabejte lžičkou nebo škrabkou na jazyk a vyčistěte si zuby. Sliny, které pak přicházejí, ještě několikrát vyplivněte
pak vypít sklenici vody s citronem – už si na to začínám zvykat :-))
a abych zahnala čas kdy čekám tu půlhodinu na lačno tak jsem došla k závěru, že si odříkám pozitivní afirmace , upozorňuji, že jsem člověk ateista a beznaboh, ale nevím jak jinak tam nahoru někomu poděkovat, takže proto to oslovení. 
Lehnu si zpátky do postele, někde jsem vyčetla , že meditovat je nejlepší po ránu, kdy nemáme ještě hlavu plnou různých myšlenek z uplynulého dne, soustředím se na dýchání – má to prý být minimálně 17 sekund, kdy se soustředíme na nějakou myšlenku, tak snad to mám dostatečně dlouhé :-)) pak si postupně uvolnit celé tělo – v duchu – od nohou až po hlavu a pak si odříkat toto ) musela jsem si to sepsat už teď at to mám ráno nachystané )
Děkuji ti bože za tento den, který mi dáváš a že ho můžu prožít.Bože sešli mi anděly.Andělé prosím pomozte mi.Archanděli Rafaeli  pomoz mi uzdravit mé tělo, myšlenky a mé emoce. Archandělé Michaeli a Gabrieli stůjte při mě v této zkoušce.  Vytvářím si bezpečnou budoucnost.Jsem v bezpečí.Mám se ráda a jsem se sebou spokojená.Každý den se dějí zázraky.Mám život ráda a raduji se z každého okamžiku.Ráda se zbavuji všeho minulého. Jsem zdravá a plná energie.Moje tělo se stále uzdravuje a regeneruje.Děkuji Vám archandělé, že mi pomáháte. 
A k tomu přidám den čtvrtý už dopředu – vynechám ve stravě umělý cukr.
A vyčetla jsem inspiraci ZDE :
https://www.uzdravtesejidlem.cz/jak-zacit/
https://mojiandele.webnode.cz/andele-a-archandele/archandele/
https://cestazasnem.com/afirmace/
pokračování ve středu. tak zatím páčko.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account