To, že patřím k milovnicím olejů už předpokládám víte a vzhledm k tomu je testuji moc ráda… Naposledy jsem jich pro Vás otestovala hned několik a to od nepopulárnější značky na Instagramu – Renovality.. Ketrý olej Vám pomůže prodloužit opálení, vyhladit pleť či pomoci s rychlejším hojením jizviček či akné? To a mnohem více se dozvíte v dnešním Beauty okénku věnovaném právě olejům. 
 

Mrkvový olej (Můj nejoblíbenější produkt)

  Pokud bych Vám měla upřímně říct, který produkt jsem si oblíbila úplně nejvíc a byla tím pádem ochotná si ho i koupit, byl by to bez přemýšlení právě “Mrkváč” 
  S mojí vysušenou pokožkou se “skamarádil” nejvíc ze všech (snadná aplikace díky pipetce, snadno se vstřebává a roztírá, nedělá fleky, opravdu skvěle hloubkově hydratuje a navíc i prodlužuje výdrž opálení)
  Pokožka bude již po prvním použití krásně hebká a mírně zbarvená jako od sluníčka (největší efekt zaznamenáte na již opálené pokožce)
  Já používala 2x denně a vydržel mi cca 2 měsíce (hold ty dobrý věci vždycky rychle zmizí)
 

 

Olej seženete — ZDE —

 
Hyaluronové sérum

  Mým druhým nej produktem je pak Hyaluronové sérum, které se po aplikaci ihned vstřebá, navíc ho stačí dát malé množství, které je nutné hlavně rychle rozpracovat (bude Vám takřka mizet pod rukama- tak ať ani kapka nepříjde nazmar)
  Po prvním použití pleť trochu pnula, ale tento pocit po chvíli vymizí, při dalších použitích se pocit již neobjevil
  Nedoporučuji ho ale používat 2x denně (u citlivějších jedinců mezi které se řadím i já, protože může pleť vysušovat – u mně se tak stalo na bradě) takže jednou denně či obden ideál 
  I tak je sérum mým oblíbencem protože pleť je viditelně v lepším stavu
  Sérum je jinak vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie
 

 

Sérum seženete — ZDE —

 
Renohair olej

  Podporuje růst vlasů a bojuje proti jejich vypadávání
  Má výraznější vůni, takže u citlivějších jedinců, doporučuji pak v místnosti vyvětrat
  Můžete ho využít na 3 různé způsoby : na masáž hlavy před umytím, jako vlasový zábal na noc (má nejoblíbenější varianta), či vmasírovat v malém množství do již umytých konečků vlasů (Pokud se stejně tak jako já, rozhodnete pro noční zábal, mastných polštářů se bát nemusíte)
  Olej používám 2-3 do týdne (respektive jak si vzpomenu a jak moc se mi chce – smích)
  Vlasy mi zatím stále padají, ale to tak už na Jaře a při stresu bývá, budu Vás každopádně ještě informovat na IG 
  Vlasy jsou kažopádně po následném umytí krásně hladké a lesklejší (jo a taky jsou provoněné)
 

 

Olej seženete — ZDE —

 
CelluO olej

  Napomáhá zlepšovat cirkulaci krve a lymfy (takže já si s ním teď mažu tu svojí ručičku a modlím se, aby to pomohlo)
  Olej je také bohatý na antioxidanty (pokožku hydratuje, zvyšuje její absorpční účinky a napomáhá její regeneraci) 
  Velmi příjemně voní, já to přisuzuji hlavně obsahu citrónu, který navozuje klid a pohodu (takže si ho můžete kápnout i do aroma lampy)
  Snadno se aplikuje díky pipetce, pro větší účinek doporučuji rozmasírovat pomocí baněk, které seženete na e-shopu
  Měl by minimalizovat celulitidu, tu jsem na sobě nějak neobjevila, tak nemůžu soudit, ale pokud znáte něco co vymizíkuje strie, dejte vědět! DÍK!!
  Já si olej oblíbila především na relaxační masáže a navození pocitu klidu a také na drobné ranky, které mi způsobila moje Máca (mňau)
 

 

Olej seženete — ZDE —

 
Moringový olej

  Má hned několik využití: hodí se pro aknózní pleť, stejně tak i pro pleť sužovanou vráskami, kromě pleti je vhodný i na vlasy, kterým dodává vitalitu a navíc působí i proti svědění vlasové pokožky a tvorbě lupů
  Já ho používám na vlasy (střídám s Renohair) a zbytek si rozmasíruji na ruce (příjde mi taktéž obstojně hydratační), ale moje babička si ho nemůže vynachválit, použivá ho 2x denně na pleť a je s ním moc spokojená, vrásky sice nevymaže, ale pleť zanechá prozářenou a vyživenou
  Pro viditelné výsledky se doporučuje olej používat hlavně před spaním na vyčištěnou pleť
 

 

Olej seženete — ZDE — 

 

 

 

A co se mi na Renovality nejvíc líbí? V první řadě jejich lidský a velice vstřícný přístup, který je v dnešní době spíše vyjímkou než dobrým pravidlem. S výběrem produktů Vám totiž velmi rádi a ochotně pomohou. Pokud Vás třeba trápí i nějaký konkrétní problém, nezdráhejte se jim o něm říct, budou se Vám snažit doporučit ten nejvhodnější produkt. (A tak by to dle mého mělo fungovat všude) Renovality je navíc i CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika) takže v jejich produktech nenajdete suroviny, které by negativně ovlivnily naše zdraví (např.: ropa, parafín aj). Obaly výrobků jsou z fialového skla, které prodlužuje účinnost a životnost produktů. 
Pokud stejně tak jako já, patříte k milovníkům přírodních olejů, neměla by Vám značka Renovality uniknout.
 

 
♥Lucija
@lucijavesela
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account