Preferujete přírodní kosmetiku a nechcete dělat kompromisy ani při výběru zubní pasty? Vyzkoušejte pastu BIOMED Biocomplex, která má z 98 procent přírodní složení.
Zubní pasta BIOMED Biocomplex obsahuje více než 12 klíčových přírodních složek. Přírodní esenciální oleje z cedrového dřeva, které dodávají pastě krásnou přírodní vůni a spolu s přírodní šalvějí, rozmarýnem, výtažky jitrocele a listů břízy se starají o zdraví dásní.
Extrakty z heřmánku a eukalyptus bojují proti špatnému dechu. Hydroxyapatit vápníku, který je základní stavební složkou skloviny ji posiluje a obnovuje.
Pasta BIOMED Biocomplex velmi rychle a důkladně čistí, zanechá zuby hladké a lesklé. Působí preventivně proti zubnímu kazu, chrání dásně před záněty dásní a je vhodná i pro citlivé zuby. Mohou ji používat děti od šesti let.
Pasta neobsahuje pěnidla SLES, parabeny, triklosan, chlorhexidin, žádné agresivní bělicí, abrazivní a další škodlivé látky ani fluorid.
Zubní pasta BIOMED Biocomplex stojí 79 Kč, prodává e-shop pasta-splat.cz.
O značce SPLAT a BIOMED
SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 20 let. Každý výrobek je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v EU, Rusku a Japonsku.
Používá ty nejmodernější a nejefektivnější technologie a postupy, má vlastní výzkumné centrum, kde vyvíjí nové receptury chráněné mezinárodními patenty. Její výrobky také obsahují ty nejšetrnější účinné složky, například stoprocentně přírodní bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek, biokoncentrát z levandule či aktivní uhlí z březového dřeva. Rovněž samotná výroba ctí šetrný přístup k přírodě, který potvrzují i mezinárodní certifikáty.
Všechny zubní pasty BIOMED® jsou určeny pro rychlé a dokonalé odstranění zubního povlaku, ochranu proti zubnímu kazu, zpevnění zubní skloviny, péči o dásně a dlouhotrvající svěží dech. Účinnost produktů série BIOMED® je prokázána studiemi in vitro prováděnými v laboratoři CELLnTEC Advanced Cell Systems AG ve Švýcarsku. Neobsahují uhličitan vápenatý (křída), který může poškodit sklovinu a hydroxymethylglycinát sodný, o kterém je známo, že způsobuje alergie. Zubní pasty BIOMED® jsou certifikovány dle standardu BIORIUS pro přírodní kosmetické výrobky.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account