Nejdříve asi začnu tím, že moc děkuji za možnost testování, resp. seznámení se s pro mě neznámým časopisem. Paradoxně by měl být k sehnání v prodejně GECO, která se nachází nedaleko našeho bydliště a i když do ní často chodím, tak jsem si ho na prodejně  nevšimla. 
Milým překvapením pro mě byly dva dárky, které obsahovalo zaslané vydání časopisu. Jedná se o šetrný prací prášek a sadu pro vytvoření mandaly z písku. 
Časopis jsem si vzala na podzimní pobyt v přírodě – v Jeseníkách a přečetla jsem ho během chvilky. Ne že by byl tak malý, ale obsahoval témata, která mě velmi zaujala. 
 
Při čtení článku o kadeřníkovi, který odešel žít lepší život na venkov, jsem měla v mysli kamaráda, který začátkem listopadu odchází se svou přítelkyní začít nový život na venkově. Do konce října pracují oba v bankovních institucích, bydlí v Praze a tak to pro ně bude obrovská změna. Chtějí chovat zvířata, věnovat se včelařství, zahradě a vinici. Klobouk dolů, v duchu závidím, ale  přeji. 
 
Další má kamarádka je psycholožka lidských duší, která pomáhá obětem domácího násilí. Na svém profilu na sociálních sítích sdílí přírodní katastrofy a vyjadřuje obrovskou obavu o budoucnost našich dětí a planety.  Proto jsem jedním dechem přečetla i rozhovor se Zdeňkou Voštovou. 
 
Časopisu si budu od této chvíle na prodejně GECO všímat a pokud mě některé z témat z obsahu zaujme, tak si ho moc ráda zakoupím. 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account