Na začátek dne jsou ideální celozrnné cereálie, u nichž víte, že obsahují dostatek vlákniny, ale naopak nemají příliš mnoho cukru. 
Celozrnné ovesné vločky jsou novinkou od Bonavity a patří mezi jedny z nejzdravějších obilovin. Obsahují totiž vysoký podíl rozpustné vlákniny, která zajistí pomalejší trávení obsažených škrobů, a díky tomu se cítíte déle sytí a vydržíte klidně až do oběda.
Dostatek vlákniny je také nezbytný pro udržení správné činnosti střev, pomáhá regulovat hladinu cholesterolu a vylučuje toxické látky z organismu. Chcete-li se tedy stravovat zdravě, celozrnné ovesné vločky by ve vašem jídelníčku neměly chybět.
Přidejte k vločkám mléko či bílý jogurt, můžete je ještě dochutit trochou medu a ozdobit kousky čerstvého ovoce. Zdravější i jednodušší snídani nebo svačinu byste hledali jen těžko.
Ovesné vločky Celozrnné, Bonavita, 17,90 Kč
Klasické celozrnné ovesné vločky Bonavita mají vysoký obsah vlákniny, jsou skvělým zdrojem bílkovin a zároveň mají jen velmi nízký obsah sodíku.
Ovesné vločky s vlákninou Celozrnné, Bonavita, 24,90 Kč
Celozrnné ovesné vločky se zvýšeným obsahem vlákniny od české značky Bonavita navíc obsahují i pšeničné otruby, což jsou vlastně vnější obalové vrstvy obilky, přičemž právě ony jsou tím nejlepším zdrojem vlákniny.
Ovesné vločky Jemné Celozrnné, Bonavita, 24,90 Kč
Jsou vhodné pro děti nebo pro ty, které chtějí co nejjemnější strukturu a chuť. Přesto jsou bohatým zdrojem vlákniny a bílkovin.
 
Výrobky je možné zakoupit na: www.eshop.bonavita.cz
Česká značka Bonavita sleduje moderní trendy zdravé výživy a racionální stravy již od roku 1991. Vyrábí snídaňové cereálie, ovesné kaše, cereální tyčinky či sójové výrobky.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account