Pokud máte děti, tak to znáte. Každý den řešíte co na svačinu dětem. Ideálně dvakrát a často vám z toho už jde hlava kolem. A svačíte taky vy, nebo máte svačinu za jídlo jen pro děti?
 
Ha. Právě chybějící svačina je totiž častým důvodem nepěkných tukových prstenců okolo bříška, faldíků na bůčcích a stehýnkách…
 
Pestré svačinky od Štěpánky vypadají třeba takhle:

 

A když už tu svačinu děláte, má nějaký nápad? Je pestrá a zdravá?

Nebo je u vás sváča typu chleba, rohlík, šunka, sýr, jogurt, sušenka, koláček?
S chybějící svačinou – kvalitní svačinou tělo hladoví a ukládá si tuky a po těch žádná z nás určitě neprahne.
A děti? Jsou pak unavené, roztěkané a o hlásí se chutě na sladké a nastává bludný kruh – chci sladké – jím sladké – potřebuji další sladké… a příště ještě víc. Děje se to, ať jsme malí nebo velcí, takže kašlat na svačinu se vážně nevyplatí a spolu s úpravou ostatních jídel vede ke spokojenosti, většímu klidu, nárůstu energie a úpravě váhy. Co víc si přát, že :-).
 
Pomůžu vám vytrhnout trn z paty, nebo spíš ze svačinových sáčků a krabiček :-D. Stáhněte si mini kuchařku 7+1 zdravých a pestrých svačin a inspirujte se, co všechno můžeme do zdravé sváči zahrnout.
Tenhle mini ebůček je tu dočasně, už zítra – 28. 9. ve 20.00 mizí, tak stahujte rychle a rozhodně si nenechte ujít zcela jedinečnou příležitost mít k tomuhle mini ebůčku ještě poslední dotisk kuchařky Svačíme s dětmi – navíc s 25% slevou, protože měsíc má 30 dní x 2 svačiny a mít 8 nových tipů je super, ale chce to víc ;-).
Dozvíte se, proč s dětmi svačit a získáte více jak 30 receptů, které vás s těmi svačinkami nenechají ve štychu a za ten klid to prostě stojí. 
Navíc jsou tyhle svačinky již otestovány stovkami domácností s mlsnými jazýčky, takže vedle určitě nesáhnete a potěšíte i ten svůj, nebo mlsné jazýčky vašich dětí. K limitovanému počtu posledních dotisků knížky pak přidávám i malé překvápko pro děti, aby se jim ty zdravé svačinky hezky baštily a chápaly důvody toho, co bychom měli jíst a potřeby našeho těla. Pozdrav od panáčka, který je provádí pohádkovým příběhem a dělá z pasivních příjemců stravy malé informované strávníky :-). 
 

Mini ebůček pro vás na pár dní zaparkoval právě tady 

 

 

Mějte se krásně a svačte s dětmi, jedině tak ukážete svému tělu, že má z čeho čerpat, nemusí syslit zásoby a dětem půjdete příkladem 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account