Vánoční večírky, které nebudou. Čím je můžete nahradit?
Možná, že ho zažijete jen jednou v životě. Vánoční večírek v on-line podobě. V tomto zvláštním roce může patřit mezi to, co se vydařilo a na co se bude ve vaší firmě s úsměvem vzpomínat. Program večírku samozřejmě nebude jako loni, ale i on-line je stále z čeho vybírat.
Dopřejte svým zaměstnancům a kolegům více než děkovný e-mail pana ředitele za odvedenou práci.    I on-line lze vánoční večírek udělat jedinečným. Po náročném roce plném on-line meetingu a videokonferencí si ho opravdu zaslouží.
„Příjemnou atmosféru večírku lze zažít i z pohodlí a bezpečí domova. Co takhle on-line vystoupení artistů nebo živý hudební koncert? Nechte kolegy vybrat, co se bude hrát a dejte jim možnost položit otázky interpretům, aby rozhovor po koncertě byl pro všechny opravdový zážitek? Nebo můžete vsadit na inspirativní spíkry?“,přibližuje vše, co je možné zajistit na on-line vánoční večírek Martina Kafková, zakladatelka agentury M – Ocean, odborník na organizaci udržitelných eventů a workshopů – www.tvorimeudalosti.cz.
Nevzdávejte organizaci vánočního večírku ani v roce 2020. On-line večírek lze opravdu naplánovat podle vašich představ, takový, který v historii vaší firmy určitě nezapadne. Možností je mnoho, od on-line hudebních koncertů, inspirativních přednášek až po workshopy. Skvělou volbou je například koncert Richarda Mulera, kterého není potřeba dlouze představovat. Jeho rozsáhlý repertoár zná téměř každý.  Pokud chcete něco živějšího, můžete vybrat českou hudební skupinu MYDY, kterou tvoří čtveřice muzikantů. Kapela je známá především díky své energické zpěvačce Žofii Dařbujánkové, která každou party opravdu rozjede, a to i tu online. :). Zábavu večírku rozproudí i on-line artistické vystoupení. Stejně tak se rozhovor s interprety stane příjemným bonusem. Inspiraci a zajímavé myšlenky přinesou zase zkušení spíkři. Stačí vybrat to, co nejlépe ladí s vaší firemní kulturou nebo filozofií. Nebojte se obrátit na profesionály a uspořádejte vaší firmě nezapomenutelný večírek.
Pojďte se přes všechna omezení setkat i letos a tento náročný rok oslavte s kolegy společně alespoň virtuálně. Udělejte si výjimečnou, interaktivní a velmi speciální událost: Vánoční Párty online! Vyzkoušet můžete již otestovaný model: Zábavnou on-line večeři, Party s kapelou nebo či divadelním vystoupením. Doprovodný program v podobě online workshopů, her nebo i sportovních aktivit jako je jóga či box.Pokud hledáte alternativní řešení vánočních večírků v M – Ocean vám rádi poradí a můžete zde, vybírat z mnoha formátů pro vánoční firemní setkání.
„Já osobně jsem zapojená do workshopu Šťastné a Zelené aneb jak na udržitelné Vánoce! Na workshopu vás naučíme, jak na udržitelnější svátky. Jak si je užít, ušetřit planetu a jednoduše a efektivně podpořit místní komunity a sociální podniky. Máte téma, se kterým byste při vzdělávání v oblasti udržitelnosti potřebovali pomoci? Ozvěte se – výzvy milujeme a máme odvahu hledat i další způsoby, jak dostat udržitelnost ke všem.“, zve na své udržitelné workshopy Martina Kafková.
Myslíte na ty, kteří chtějí být více spolu. Zapojte je do rukodělného workshopu, kde z domácích přebytků lze stvořit vánoční dekoraci nebo drobný dárek. Pokud máte v týmu lidí, kteří milují informace a výzvy. Otestujete je v zábavném vánočním kvízu s orientovaném enviromentální a sociální témata.
Každý, kdo pořádá večírek doma, to může udělat ekologicky a nabízet pochutiny v biokvalitě, nápoje v opakovaně použitelných lahví a použít porcelán a sklenice. Stačí jen chtít!
Příklady workshopů Šťastné a Zelené aneb jak na udržitelné Vánoce!
VÍC NEŽ JEN BALENÍ DÁRKŮ:
Možnosti a způsoby, jak si vlastnoručně vyrobit zajímavý recyklovaný papír, visačku, nebo dárkovou taštičku s různými druhy potisků. Dozvíte se tipy a triky, jak ze starých dárků doma vyrobit působivé balení.
Na workshopu lze vyrobit: Balící papír nebo taštička. Na část papíru lze vytisknout PF pro obchodní partnery, kteří kromě PF dostanou zároveň papír na balení svých dárků. Díky tomuto workshopu se naučíte, že ne všechno, co je určené, jako jednorázový obal musí být neekologické. Protože čím víckrát ho použijete, tím větší hodnotu má.
PŘINES ODPAD VYROBÍME DÁREK, NENÍ TO VŽDY ODPAD:
Každý má doma něco, co je možná už na vyhození, ale ne vždy je to nutné. V tomto workshopu se naučíte, jak z nepotřebné věci vyrobit funkční a užitečný předmět.
Například gravírování vánočních svícnů ze starých zavařovaček, výroba vánočních svícnů z lahve, nápojové pod tácky ze starých palet, výroba platíček a podnosů na svařák a další. Na tomto workshopu se všichni naučí, jak znovu použít již nepotřebnou věc. Podpoří kreativní myšlení, zápal pro stejnou a správnou věc.
www.tvorimeudalosti.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account