Stále však mluvíme o stejných hodinkách od jejich uvedení na trh, s 42mm ocelovým pouzdrem, ciferníkem Méga Tapisserie, vnitřním otočným rámečkem, gumovým řemínkem a automatickým kalibrem 3120 uvnitř. Tato verze 2021 jako taková představuje první důkladnou aktualizaci použitou na tyto hodinky … No, relativně řečeno, jako kdyby bylo aktualizováno mnoho aspektů, mluvíme o evoluci, nikoli o revoluci.
Při našem prvním setkání s touto novou kolekcí Royal Oak Offshore Diver se nebudeme zabývat všemi podrobnostmi (k tomu se vrátíme později, s podrobnějším článkem), ale zde je to, co potřebujete vědět. Pouzdro tohoto nového ROO Diver si zachovává své proporce repliky hodinek, s průměrem 42 mm, výškou 14,1 mm a odolností proti vodě 300 m. Celkový tvar je totožný s předchozími edicemi a byly vylepšeny pouze některé detaily povrchové úpravy – rafinovanější kartáčované povrchy a některé práce prováděné na leštěných akcentech, aby byly tyto hodinky ještě atraktivnější. ROO Diver stále obsahuje dvě šroubovací korunky, jednu pro pohyb a druhou pro ovládání vnitřního otočného rámečku. Nyní jsou však pro větší odolnost vyrobeny z keramiky, místo aby byly pokryty gumou.
Hodinky si také zachovávají inovativní kombinaci materiálů s nerezovým osmibokým rámečkem a zřetelně viditelným gumovým těsněním pod nimi, v závislosti na modelu provedené modře nebo zeleně. Guma se také stále používá pro pásky s novým celkovým designem, který je stále uzavřen velkou ocelovou sponou. Skutečnou novinkou je integrace systému zaměnitelnosti s rychloupínáky na zadní straně řemínku. Vyzkoušeli jsme to a systém je velmi snadno použitelný, velmi ostrý a s příjemným pocitem kvality. Všechny tři nové verze ROO Diver jsou dodávány s dodatečným gumovým páskem. Některé další pásky budou k dispozici také v buticích – zelená, modrá, šedá a černá guma, stejně jako kožené pásky v béžové, hnědé a černé barvě.
Při zachování vzoru Mega Tapisserie jako podpisu byl aktualizován číselník těchto nových kvalitni repliky hodinek Royal Oak Offshore Diver. Nejprve je externí minutová stopa menší. Poté byly značkovače zcela přepracovány, byly kratší, ale odvážnější a byly provedeny ve dvou délkách – k oddělení čtvrthodin od 5minutových přírůstků. Jak si všimnete, pozice data, které je stále pod lupou, se také liší. Vnitřní otočný rámeček má také kontrastní oblast 0-15 minut pro lepší čitelnost. A konečně, tyto tři modely také obsahují větší aplikované zlaté logo AP, které nahrazuje tradiční podpis v dlouhé formě.
V neposlední řadě se hlavní vývoj týká pohybu, protože Audemars Piguet Royal Oak Offshore Diver z roku 2021 je vybaven novým automatickým interním pohybem značky. Ráže 4308, která sdílí stejnou základní architekturu jako hnutí představené v Code 11.59, je moderní motor se zaměřením na přesnost a spolehlivost. Bije na 4 Hz a může se pochlubit 60 hodinovou rezervou chodu. Safírové sklíčko odhaluje pěknou výzdobu se ženevskými pruhy, kruhovým zrněním, zkosenými hranami a novou oscilační hmotností v zčernalém 22karátovém růžovém zlatě.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account