Rozdílnost mužů a žen netřeba dlouze rozebírat, projevuje se neustále. Vždyť ne nadarmo se říká, že jsou každý z jiné planety. I když se v dnešní době mnozí snaží tyto odlišnosti vymazávat, stále zde jsou a je to dobře. Obecně lze pozorovat rozdíly ve stylu oblékání, komunikace, přístupu k životu či problémům a mnoha dalších sférách. Pojďme se však dnes zaměřit jen na malou část těchto rozdílností související s neverbální komunikací.

Osobnost člověka často daleko více poznáte díky jeho neverbálním projevům než prostřednictvím toho, co říká a jak mluví. Možná vám nyní vyvstanou na mysli gesta, způsob chůze, případně styl oblékání, jenže ke svému okolí promlouváme i například výběrem doplňků či vůní. Takový parfém je po staletí považován za neviditelný doplněk, ovšem s neskutečnou silou.

Pánové, ukažte i beze slov, kým jste

Výběr vůně je proto zásadní, a to jak pro ženy, tak také muže. Jedná se o formu sebevyjádření, která může zvýšit osobní přitažlivost a zanechat v ostatních nezapomenutelnou stopu. Pánové zpravidla parfémy příliš neřeší a vezmou, co je při ruce, někteří spoléhají pouze na přirozený odér. Dělají však chybu, protože vůně se může stát jejich tajnou zbraní. Každá je jedinečným podpisem, sděluje, kým jste a čemu věříte. Při výběru však mějte na paměti také to, že stejný parfém voní na každém těle jinak, navíc se vůně vyvíjejí. Vlastně je to podobné jako u lidí, není vždy dobré dát pouze na první dojem.

Jednotlivé tóny se v parfémech doplňují a vyprávějí určitý příběh. Vždy si proto rozmyslete, co chcete vyprávět. Například toaletní voda ECLAT Toujours Intensité od Oriflame představuje jakési vyznání lásky. Je mužná, ale zároveň také romantická, oceníte ji tedy při schůzkách s dámou vašeho srdce. Lehká ostrost černého pepře zjemněná pelargónií vonící po kombinaci růže a máty naladí romantickou notu, akord kůže rostlinného původu vyzdvihne mužskou sílu a olej z pačuli svými sladce-zemitými tóny a afrodiziakálními účinky probudí smysly

Foto: se souhlasem Oriflame

Každá žena ví, jak zanechat dojem

Ženy znají a využívají sílu vůní daleko lépe než muži. Moc dobře od pradávna vědí, že čich je mocný smysl. Stačí ucítit určitou vůni a vybavíme si osobu či vzpomínku. Módní ikona Coco Chanel dokonce říkávala: „Žena, která nepoužívá parfém, nemá budoucnost.“ Věřila totiž v důležitost trvalého dojmu a nalezení vlastní charakteristické vůně. Což ovšem neznamená, že byste si nemohla občas zaexperimentovat podle nálady či situace.

Foto: se souhlasem Oriflame

Chcete-li kupříkladu omráčit svého vyvoleného, zaútočte i na jeho smysly vůní, která v každé kapce ukrývá ženskost, eleganci a lásku. Toaletní voda ECLAT Amour Intensité od Oriflame je k tomu jako stvořená. Zahalí vás do smyslného hávu lipového květu, tóny upcyklovaného cedrového dřeva doslova hladí, vanilka otevírá hřejivou náruč a jiskřivost dodává mandarinka. Toto spojení je příslibem nekonečné lásky.

Možná jste si všimli, že ženy umí rafinovaně využívat nejen sílu vůní, ale také něčeho pro jejich styl tak typického jako rtěnky. Její nošení znamená půvab a ženskost, zvolená barva má zase vliv na náladu a emoce. A to nejen své nositelky, ale i jejího okolí. Pokud sáhnete po rudé rtěnce, cítíte se sebevědoměji a silněji, což se projeví také na tom, jak vás vnímají ostatní. Růžové odstíny zase vyvolávají pocit ženskosti a romantiky. Nosíte-li stále stejnou barvu, vypovídá to něco o vaší osobnosti, když si však s barvami pohrajete, máte v rukách mocný nástroj.

Každá barva či dokonce odstín rozpoutává hru a je jen na vás, zda jí odhalíte své pravé já nebo raději trochu mystifikujete. Celý kaleidoskop možností poskytuje 15 odstínů rtěnky The ONE Smart Sync od Oriflame, které podtrhnou vaši krásu na dlouhých 8 hodin. Zároveň jim rtěnka díky směsi kakaového a bambuckého másla poskytne péči a hydrataci. Budete tak oslňující za všech okolností.

Foto: se souhlasem Oriflame

Rtěnku the ONE Smart Sync LS zakoupíte za 290 Kč.

Toaletní vodu ECLAT Amour Intensité, 50 ml zakoupíte za 880 Kč.

Toaletní vodu ECLAT Toujours Intensité, 75 ml zakoupíte za 880 Kč.

Vše k dostání přímo na www.oriflame.cz

 

Zdroj: Wikipedia Commons, Oriflame

Foto: se souhlasem Oriflame

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account