Mladý kokos je skutečný poklad. Už jste mu přišla na kloub i vy? Dnes se s vámi chci podělit o svoje zkušenosti – proč je super si jej zamilovat a udělat si z něj skvělý rituál.
Co na něm všichni mají? To je zase nějaká móda, drahý to je a vypijete to do dvou minut. Každý se s ním fotí, dá do něj brčko a myslí si, že je IN.
Jak to máte s mladým kokosem vy? Už jste podlehla jeho magii nebo stále odoláváte? Myslíte si, že něco jako kokos prostě žádnou magii nemá? Tak stop! Dneska vás chci vyvést z omylu. Protože já s ním už nějakou tu chvilku čaruju. A prozradím vám jak. Přeji si totiž, abyste se po přečtení tohoto článku rozhodla, že si ho zkrátka pro sebe aspoň jednou koupíte.
Za odměnu. Prostě jen tak. Za to, že jste a že jste magicky ženská a víte, že každý den si zasloužíte udělat pro sebe něco výjimečného.
Na zdraví i pro krásu
Možná na vás už několikrát za poslední dobu vyskočily články o tom, jak je mladý kokos úžasnej.  Možná jste ty články ignorovala, možná jste akční a šla jste si jeden koupit (no popravdě, on se ještě nedá úplně všude sehnat). A možná jste stále zvědavá, co na něm všichni mají.
Ano, mladý kokos pro mě doslova magický je. Je pro ženskou krásu a pro tělo skutečně úžasným elixírem mládí, drinkem plným vitamínů a minerálů. Osvěžujícím pomocníkem, který vás nastartuje a dodá vám pocit výjimečnosti.
Budu trochu konkrétnější a řeknu vám, jaké zkušenosti s mladým kokosem mám já a co udělá i pro vás:

  Říká se mu přírodní iontový nápoj. A oprávněně – vyloženě vás nakopne energií.
  Ukrývá v sobě spoustu osvěžující čiré kokosové vody (v jednom kokosu je jí až půl litru) a taky krémovou kokosovou dužinu. Tato jemně nasládlá šťáva dodá vašemu tělu tekutiny a minerály v jednom a navíc je nízkokalorickým nápojem.
  Mladý kokos obsahuje draslík (dočetla jsem se, že obsahuje až 15 krát víc draslíku než banán), selen, železo a sodík a pomáhá při lámavosti nehtů, podpoří pěknou pleť i vlasy
  Posiluje imunitu
  Pomáhá zpomalovat stárnutí buněk – takže je skutečně takovým elixírem mládí proti vráskám:)
  Je dobrý do různých detoxikačních koktejlů, má totiž močopudné účinky a taky podporuje činnost střev.

Mohla bych asi ještě pokračovat, kokos  totiž používám opravdu ráda. Natočila jsem i video, jak vám ke kráse může pomoci kokosový olej (a nejen on). Video si přehrajte tady >>
Dnes vám ale chci o mladém kokosu říct ještě něco jiného.
Dnes objevíte i jinou magii mladého kokosu. Věřím, že neodoláte!
Poprvé jsem ho pila v Thajsku. Kokosový ořech jsem měla od dětství zafixovaný jako tvrdý a nedobytný kus hmoty, ve kterém nebylo nic, co by mě nějak nadchlo. Nebavil mě, tak jsem ho úspěšně ignorovala.
Ale když jsem tak ležela na vyhřátém písku thajské pláže, užívala si šumění vln, vůni moře a kolem nás neustále chodil chlapík, co je rozsekával mačetou přímo před vámi, nedalo se odolat. A pak?
Pak přeskočila jiskra. A já se zamilovala. A věřím, že i vy se zamilujete.
kokos2
Zamilovala jsem se nejen do té chutě, ale do toho úžasného pocitu. Do té chvíle štěstí a vděčnosti, že si kousek té exotiky z druhé poloviny světa můžu takto s radostí užít. Pocit vděčnosti za to, že jsem tu a že mi na sobě záleží.
Pak jsem ale na tu letní lásku zapomněla. Jednoduše u nás nikdo na ulicích nechodí a příjemně nenabízí takové poklady. Asi je to škoda. Myslím, že i u nás by na ulicích kokos, mačeta a milý úsměv zafungoval. Často by teda pro začátek stačil aspoň ten úsměv.
Ale už rok poté při cestě Indonésií jsem si dopřála další a další zamilovaná randíčka. Nejen sama se sebou, ale zase i s tím úžasným pomocníkem pro ženskou krásu. A pak se z něj stala láska na celý život.
Pro mě i symbolem elixíru života
Mladý kokos je taková moje životní srdcovka. Neznamená jen drink plný vitamínů pro moji pleť a pro tělo. Není to jen nálož antioxidantů, která mojí pleti udělá dobře.
Je to hlavně:

  Malá a nevšední připomínka toho, že se mám ráda.
  Rituál, který pro mě znamená oslavu sebe samotné.
  Vděčnost za to, že na sobě makám a snažím se dělat, co mě baví.
  Láska, která mi vždy spraví náladu.
  Symbol toho, že každá cesta je vlastně cíl.
  Symbolem splněných snů a odvahy. Symbolem toho, že když člověk dělá věci srdcem a s láskou, má to všechno daleko větší smysl.

mladý kokos zkušenosti
Nemusíte pro něj až do Thajska nebo do Indonésie
Nemusíte za ním daleko. Koupíte ho i tady. A pokud ne v obchodech se zdravou výživou, tak přes internet. Zkuste mrknout třeba sem.
Možná vám teď váš rozum poslal něco, co znělo takhle: „Jo skvělý, ale nechat si poslat kokos z eshopu?… Blbost. Neutrácej za nesmysly. Stačí voda z kohoutku…“
Prosíííím, nenechte se zlomit. Udělejte si radost. Ne, nemám nic z toho, že vám tady kokos doporučuju, eshop s kokosy o mě skutečně neví. Ale víte, proč vám to píšu?
Protože právě tyto maličkosti dělají ženu magicky ženskou
Právě to, že se nebudeme v maličkostech odbývat a budeme si je dopřávat, je kouzlem, které vám v životě pomohou užívat si každou chvíli naplno.
A proč nezačít právě kokosem, když:

  Je úžasný pomocník pro pleť, pro zdraví i pro krásu.
  Chutná skvěle a potěší vás.
  Může být dárkem, který si dáte jen tak.
  Nemusíte nikam chodit a on vám přijde domů?

Udělejte si z mladého kokosu malý rituál. Kupte si jej třeba vždy na první neděli v měsíci a dejte si hodinový relax. Udělejte něco pro svoji krásu a vnitřní pohodu. Jednou za měsíc je pro začátek fajn, co myslíte? A že stojí třeba stovku? No a co, vždyť vy jste jedinečná a stojíte za daleko víc! Tu stovku do sebe každý měsíc investujte, rozhodně se vám vrátí zpět.
V pohodě, v radosti, ve vděčnosti, v tom, že vám se sebou samotnou a s vaší krásou bude zkrátka dobře. A to za to stojí, ne?
mladý kokos zkušenosti
A víte co?
Mám pro vás ještě jednu výzvu. Až si jej koupíte, pošlete mi fotku. Zveřejněte ji na facebookové stránce Magicky ženská a inspirujte svojí akčností i ostatní ženy. Inspirujte je k tomu, mít se ráda a dělat pro svoji krásu malé a významné krůčky vpřed!
Moc se těším!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account