Dnes vám napíšu něco o závislosti na cukru a jak se jí zbavíte. Píšu z vlastní zkušenosti. Podle mě závislost na cukru není nic hrozného tedy pokud jste hubená žena a s ničím nemáte problém, ale pokud jste při těle tak to už bych nějak řešila. Já si třeba musím dát denně něco sladkého. Když si několik hodin nedám nic sladkého pozoruji na sobě třes rukou pak si vezmu něco sladkého a třes přestane. 😀 Beru to s humorem prostě mám až moc ráda sladké. Snažím se ho omezovat určitě to není tak, že bych se sladkým cpala stále a stále to ne. 🙂
Je vědecky dokázáno, že cukr je stějně návykový jako kterákoliv droga. 
1) PROŽIJTE SI ABSTÁK
Zkuste si nedát vůbec nic sladkého nebo něco co chut na sladké vyvolává. Omezte tyčinky, buchty prostě vše co má v sobě cukr.
2) NEPIJTE KALORIE
Jakékoliv sladké nápoje jsou daleko horší než sladké jídlo. Je to jako kdyby jste si vpíchli cukr přímo do jater. Pak máte mnohem větší chut na sladké jídlo a celkově na jídlo takže jíte a jíte ještě více. Například jedna půllitrová coca cola obsahuje 15 čajových lžiček cukru.
3) SNÍDEJTE BÍLKOVINY
To jakou snídaní začínáte den ovlivnuje chut na sladké. Dejte si proteinový koktejl nebo vajíčka v jakékoliv formě.
4) KRIZOVÁ SITUACE
Kdekoliv budete měli by jste mít sebou něco pro případ nouze, že vás zastihne chut na cukr. Třeba mandle, vlašské ořechy nebo dýnová semínka.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account