Ramissio Royal

 

Ramissio Royal
Kolagenový drink s obsahem glukosaminu a chondroitinu.
Vitalita a mladistvý vzhled mohou být víc než vzpomínkou. Stačí tělu dodat to, co mu s přibývajícím věkem chybí.
Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu. Je to základní stavební složka  kostí, zubů, chrupavek, vaziv a očních rohovek, tvoří desetinu celkové hmotnosti člověka a až 70 % kůže. Zodpovídá nejen za její pružnost, pevnost a správné navlhčení, ale také za vitalitu kloubů a tělesných orgánů.
 
Právě nedostatek kolagenu bývá zodpovědný za projevy stárnutí. Prvních dvacet let života si naše tělo vytváří kolagen samo. S přibývajícím věkem tuto schopnost však ztrácí. Tím, že organismu dodáte kolagen, přispějete k udržení normálního stavu svých kostí, k udržení svalové hmoty a jejímu růstu.
Kolagenový drink Ramissio Collagen nabízí řešení, které je rychlé, velmi dobře stravitelné pro vaše tělo a zároveň šetrné. Obsahuje také vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Tyto účinky posiluje i vitamín B3, který přispívá k udržení normálního stavu pokožky.
Doporučená denní dávka: 50 ml 1 krát denně. Láhev obsahuje přibližně 10 doporučených denních dávek kolagenu. Je proto ideální k pravidelné každodenní konzumaci v domácnosti.
Složení: demineralizovaná voda, kolagen z ryb (8000 mg / 50 ml), kyselina citronová, maltodextrin, glukosamin sulfát (300 mg / 50 ml), chondroitin sulfát (150 mg / 50 ml), pektin, boruvkový prášek, aroma, xanthan, citrát sodný, vitamin B3 (kyselina nikotinová; 16 mg / 50 ml ~ 100% RHP), sukralóza, sorban draselný, vitamin C (kyselina L-askorbová).
Balení: 500ml
 
k dostání u mě
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account