Přeji krásný den,
 

pro mnohé z nás nastalo období příprav na Velikonoce. A teď nemyslím jen úklid. Naši předkové toto období využívali jako období očisty a znovuzrození. A byli velice moudří. Toto období je opravdu mimořádné a pokud chcete udělat nějakou změnu, tak ji začněte dělat právě v tomto období. Tělo, i mysl, je nastavena na změny a ty probíhají daleko rychleji.
Nevím, jak na tuto věc naši předkové přišli, ale vím, že je úžasné toto období využít.

A tak mě napadla myšlenka, zahájit
KURZ HUBNUTÍ A OČISTY.

 


Jak už víte, hubnutí není jen o jídelníčku, ale o celkové změně našeho myšlení a o uvolnění blokujících návyků. A právě na to se chci zaměřit v kurzu.

Kurz bude mít celkem 11 lekcí. Budou probíhat u mě v kanceláři a pro ty, kteří jsou z daleka, bude přes Skype. Všechny lekce budu nahrávat a záznam budete mít kdykoliv k dispozici.

Pamatujte, nemusíte být na hubnutí sami.

A jak bude kurz probíhat?

1. Nejdříve bude probíhat přípravný týden. V něm budeme zjišťovat jak, kdy a proč jíme. Taky si zjistíte, jaký strávník jste, jaké jsou vaše návyky a zlozvyky.

2. Ve druhém týdnu začneme dělat změnové techniky, které vám umožní začít hubnout. Odblokujeme vaše strachy, abyste mohli opravdu začít hubnout. Taky vás naučím, jak se dělá detoxikační vana a začneme očistu těla.

3. Dalším krokem bude sestavení si osobního plánu hubnutí a nastavení správné motivace, abyste dokázali uspět.

4.-9. Postupně budeme probírat jednotlivé strávníky a nastavovat vše potřebné. Taky se zaměříme na jídelníček a naučíte se, jak si připravit opravdu zdravé jídlo. Ti, kteří budou potřebovat, odblokujeme závislost na sladkém. Povíme si taky něco o urychlovačích hubnutí.

10. Naučím vás techniky, které vám umožní vydržet na cestě hubnutí.
11. V závěrečné hodině vše shrneme, a pokud bude potřeba, ještě dopilujeme.

Tak co, chcete začít hubnout? Využijte tento čas a najděte si svůj vlastní způsob hubnutí.

Přidat do kurzu se můžete zde: hubnutí ve skupině

Zažijte ten zázrak sami na sobě.