Po zimě se probouzí naše zažívací orgány. Po zimním klidu následuje období probouzející se energie, a v tomto aktivním období se vyplatí udělat si detoxikaci těla i mysli. Někdo upřednostňuje půsty o vodě, jiný šťávy, možností je mnoho a mezi ně patří i kokosový detox.  
Bum… to padá kokos do vašich dlaní. Jenže co s ním? Máte u sebe stále nůž, sekáček nebo snad kladivo, ať si kokos můžete dopřát 3x denně? Žádné strachy… Naštěstí, to dnes jde mnohem jednodušeji. 
Mladýkokos.cz má řešení, pořiďte si kokosovou vodu v láhvi a mějte jí každý den tolik, kolik potřebujete. A k tomu všemu Mladykokos.cz vytvořit i plán kokosového detoxu, který vám pomůže s celým průběhem půstu. Už jsem půst absolvovala v únoru, a teď si dávám střídání dní na šťávách a na kokosové vodě. Má to hodně do sebe a cítím se lehce a příjemně (a já jdu taky do sebe). Nic na tom nemění fakt, že kokosovou vodu miluji… a tak mám příležitost, si představovat, jak ležím na pláži a vychutnávám si pravý mladý kokos… Bože to je lahoda.
Jak na detox? Doporučuji se inspirovat se a jít do toho naplno minimálně doporučených 10 dní. Určitě budete potřebovat mladý ječmen a jablečný nebo kokosový ocet. A pak? Chuť si to užít a oddat se práci se svou myslí. Meditovat každý den, oceňovat se a věci kolem sebe, otužovat se (toto mi moc nejde *smile*), trénovat svou mysl a cvičit. 
Zdá se to jednoduché nemyslíte? Jakou detoxikaci upřednostňujete vy? Co od detoxikace očekáváte? :-* Své dojmy budu postupně sdílet. Teď přeji dobrou kokosovou chuť a úžasné vnitřní naladění.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account