Život letí jako bláznivý a člověk se otočí a najednou se blíží čtyřicítka.
Znáte to?
Pořád se cítíte mladí, ale najednou si více všímáte vrásek okolo očí a pusy a občas se i cítíte unavení. Ty vrásky a únava se už projevují delší čas, ale člověk to pořád nějak přehlížel a nechtěl si připustit, že už je to věkem.
Najednou člověk zjistí, že by měl o sebe a své tělo více pečovat, pokud se chce cítit a vypadat dobře.
Celý život jsem hodně sportovala a rekreačně sportuji i dodnes. Co se týká stravy, tak v této oblasti je mi hodně blízký Petr Havlíček a Margit Slimáková, kteří jdou směrem střídmosti a jíst co nejméně výrobků.
Také jsem si na sobě vyzkoušela přerušovaný půst, který zhruba 3x týdně dodržuji a vyhovuje mi to. Večeřím nejpozději v 18 hodin a další jídlo mám až okolo 12 hodiny další den. Myslela jsem si původně, že bez snídaně nemůžu fungovat, ale zjistila, že mi to ranní jídlo vůbec nechybí.
Před dvěma měsíci jsme začala i s užíváním kolagenu, kterého nám po třicátém roku v těla ubývá, a který právě zpomaluje stárnutí. 
Snažím se co nejméně stresovat. I když v dnešní době je to hodně těžké. Prostě snažím se o méně stresu a více pohody.
Ale říkám si, bude to stačit?
Nejsem zastáncem plastických operací nebo různých botoxů, nerada bych dopadla jako některá z těchto dam https://www.dama.cz/clanek/celebrity-ktere-to-prepiskly-s-botoxem 🙂
 
Tak nevím, ale možná bude jenom nejtěžší přijmou fakt, že člověk prostě stárne…
 
A Jak to máte vy? Jak se vyrovnáváte se stářím? Používáte nějaké přípravky a zkrášlující metody?
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account