Už asi půl roku používám celou řadu od české značky Atok. Chtěla jsem nějakou formu kyseliny Hyaluronové a tak jsem našla někde odkaz a recenzi a hlavně ráda podporuji české firmy.A  opravdu musím říct, že je to balzám. A už jsem jinou formu kyseliny hyaluronové nezkoušela, protože tohle mi naprosto vyhovuje.
 
Popis:
lehký gelový fluid bez olejové složky představuje účinnou hydratační péči pro každý typ pleti. Kyselina hyaluronová působí v celé struktuře pokožky, zajišťuje její hlubokou hydrataci a regeneraci, účinně ovlivňuje syntézu kolagenu. Spolu s aktivními látkami, beta-glukanem, pantenolem, extrakty z granátového jablka a listů vinné révy, fruktanem a konjacem, pokožku zvláčňuje, vypíná a zvlhčuje. Ovocné AHA-kyseliny, obsažené v rostlinných extraktech, stimulují obnovu kožních buněk a zlepšují přirozený tonus pleti. Jemný perlový prášek dodává pleti jas a vitalitu. Éterický olej z levandule pokožku účinně osvěžuje a zklidňuje.
Účinky:
hydratuje, stimuluje buněčnou obnovu, zvláčňuje, rozjasňuje.
Typ pokožky:
všechny.
Aroma:
květinové, s nádechem levandule.
Aktivní látky:
prášek z perel, rozjasňující složky a extrakty – z kořene kyselina hyaluronová, perlový prášek; extrakty – z granátového jablka a listů vinné révy; filmotvorné extrakty – fruktan, konjac; éterický olej z levandule; glycerin; beta-glukan; pantenol.
Použití:
fluid protřepeme a několik kapek, cca 2-5, naneseme na očištěnou pokožku obličeje a dekoltu a jemně rozetřeme. Dle typu pleti aplikujeme samostatně nebo použijeme jako podkladovou bázi pro denní/noční krém či make-up. Optimálních výsledků dosáhneme pravidelnou aplikací, nejlépe ráno a večer.
Upozornění:
v důsledku sedimentace obsažených rostlinných extraktů může docházet k přirozenému zákalu, který není na závadu.
Tip:
ideální pro letní období, kdy účinně přispívá k hydrataci pokožky, nejlépe v kombinaci s krémy Original ATOK s UV faktorem.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account