Horské lázně Karlova Studánka – Lázně obklopené horskou přírodou se pyšní nejčistším vzduchem ve střední Evropě, celkovou atmosféru dotváří roubené lázeňské budovy.

V těchto lázních jsem byla již čtyřikrát a to každým rokem, poprvé v roce 2017 na podzim. Absolvovala jsem tam třítýdenní komplexní léčbu vybranými procedurami indikovanými lázeňským lékařem.
Byla jsem spokojená. Procedury byly denně kromě nedělě. Nejvíce mi pomáhaly reflexní masáže zad a olejové koupele s levandulovou příměsí. Celodenní strava a ubytování také v pořádku. Lázně určitě doporučuji. Napíše vám je lékař – specialista, kam pravidelně docházíte. Poté vše sepíše s doporučením praktický lékař, a vše následně zanesete na svou zdravotní pojišťovnu, kde vám to musí schválit revezní lékař zdravotní pojišťovny. Někdo ale dostane komplexní léčbu, tj plně hrazeno ZP a někdo jen hrazenou z poloviny, to se pak doplácí cca 9 000,- kč. V loňském roce jsem byla v Karlové Studánce a bohužel restrikce Covidu byly znát.. Ve vnitřních prostorách musely být roušky, atd..
Pokud se tedy rozhodnete a pojedete do těchto lázní, tak doporučuji ubytování v lázeňské budově U Lesa, je tam klid a kousek lesy, wi-fi i na pokoji. Za samostatný pokoj je příplatek, spolubydlící ve dvoulůžkovém pokoji je plně hrazen ZP. Já poprvé měla báječné spolubydlící a byla jsem ubytovaná ve Slezském domě, který je vidět ve filmu S tebou mě baví svět. Tam je také hezké ubytování, ale U Lesa je takové více útulné. Každému se ovšem líbí něco jiného. 🙂

Mějte se hezky a buďte zdrávi ! 🙂 *heart* 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account