Síť vegetariánských restaurací Dhaba Beas spustila novou službu Dhaba Market. Jde o rozvoz zdravých jídel ze svých restaurací, které doplňuje o širokou nabídku ovoce a zeleniny.

Dhaba Beas nabízí to nejlepší ze světových kuchyní ve vegetariánské a veganské úpravě. Zákazníci si mohou vybírat z indické, vietnamské, thajské nebo české kuchyně. „Velmi si zakládáme na zdraví a udržitelném rozvoji, proto již přes 16 let provozujeme vegetariánské a veganské restaurace, kde taková jídla zákazníci najdou. Nyní chceme naše jídlo dostat mezi co nejvíce lidí,” říká Tomáš Dudka, ředitel restaurací Dhaba Beas.

Novou službu rozvozu zdravého jídla, které zákazníci znají z restaurací Dhaba Beas, lze využít v Praze a jejím blízkém okolí. Nákup z Dhaba Marketu je také možné si vyzvednout v jedné ze 14 restaurací společnosti. Hotová jídla jsou čerstvě uvařená nebo vakuovaná s garancí výdrže až tři dny. Využít jej proto mohou zákazníci v obědovém čase nebo po individuální domluvě. „Dhaba Market šetří domácnostem čas spojený s vařením, například o víkendech. Zákazníkům přivezeme jídla, která jim vydrží od pátku až do neděle a to za ceny, při kterých nemá smysl trávit čas v kuchyni,” vysvětluje Tomáš Dudka. V nabídce mohou zákazníci najít taktéž jídla pro děti, u nichž je obzvlášť pečlivě kontrolované složení včetně takzvaných Éček a konzervantů.

K hotovým pokrmům si mohou zákazníci na Dhaba Marketu také vybrat ze široké nabídky ovoce a zeleniny přímo od dovozců a pěstitelů. „Ovoce a zeleninu nakupujeme pro své restaurace už přes 16 let, proto jsme schopni zákazníkům nabídnout jejich dovoz za ceny, které jsou nižší než v supermarketech,” doplňuje ředitel Dhaba Beas. Z nabídky lze například zmínit salátové klíčky v bio kvalitě od společnosti Happyeat, která je jediným certifikovaným pěstitelem salátových klíčů v bio kvalitě v Česku. 

Dhaba Beas je síť veganských a vegetariánských samoobslužných restaurací vycházející hlavně z tradiční indické, vietnamské a thajské kuchyně. První pobočka byla otevřena už před více než 16 lety a od té doby urazila společnost dlouhou cestu. Z malého vege bufetu se postupně stala síť čtrnácti restaurací s chutí dál růst.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account