O víkendu proběhla historicky první Brněnská 360tka Tour. Tým 360tky zakotvil v parku Lužánky a přichystal pro závodníky jedinečný zážitek. Počasí zprvu dělalo cavyky a po ránu z nebe padaly trakaře. Ještě před startem však udeřily první paprsky a nastal pěkný pařák.

Klasický harmonogram 360tky, který obsahuje běh na 6km a 4 stanoviště se cviky, obohatil doprovodný program. Borci z JZ Calisthenics to rozjeli ve velkém a ukázali pravou streetworkout show. Všem dospělým závodníkům to na trati natřel jedenáctiletý Kryštůfek Vaněk. Ten zahrál neskutečný koncert na 4 hudební nástroje a dokončil závod na úžasném 5. místě. Předběhl dokonce vlastního tátu!

Celým dnem provázel moderátor Progy, který složil 2 originální songy pro závod 360tka. Písně  ARE YOU READY a Ty na to máš osobně zarapoval. Velkým překvapením bylo sesazení Jakuba Podzimka z první příčky. O tuto senzaci se postaral místní sportovec Vlasta Lysák, který si tak vybojoval nejen kov nejcennější, ale i náš obdiv. V kategorii  žen byla nejrychlejší Lenka Butonová. 

Gratulujeme vítězům i všem odvážlivcům, kteří se vydali na trať. Děkujeme městské části Brno střed za podporu a záštitu. Těšíme se zase za rok, na viděnou v Lužánkách.

 

Potkáme se však mnohem dříve. 

Příští zastávkou 360tky TOUR jsou Lázně Kynžvart.

Startujeme 5. 8. 2017 v 11.00, na místě nejpovolanějším, hřišti EUTIT TJ Sokol.

Součástí bude již tradičně dětský závod.

Upozornění: V Lázních Kynžvart bude poslední možnost získat dílek medaile Trinitas TOUR!

 

A ještě, než uzavřeme sezonu 2017, čeká nás krásná zářijová Praha a originální trať 360tky Challenge v Riegrových sadech.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account