Také patříte k těm ne(šťastným), kteří disponují “pouze” balkonovou zahrádkou? Patřím mezi ně, nejste v tom sami. Určitě jste na svůj kousek interiéru pyšní a zdokonalujete si svou oázu klidu ke svému obrazu. Nedávno jsem při procházce panelákovým bludištěm upřela zrak na tyto prostory a nechala se inspirovat k dalšímu vylepšení minizahrádky. 

Bohužel ne všechny balkony jsou tak inspirativní, zejména pokud rodina “musí” využívat balkon jako přírodní sušárnu prádla. Tím si bohužel ukrajujeme z posledních zbytků místa pro naši relaxaci. V ideálním případě jsou skvělé dva balkony. Jeden na zmiňované sušení prádla, pokud nejste majiteli elektrické sušičky. Druhý balkon již můžete směle přetvořit v ideální místo na setkávání s přáteli, nebo využít pouze pro odpočinek po náročném pracovním dnu. 

Pokud je Váš balkon směrovaný na východ, pusťte se do pěstování bylinek, pelargonií, surfinií, nebo afrikánů. Podobně na tom budete i na “jižní” straně. Tam vzhledem k dostatku slunečního záření můžete s přehledem vypěstovat šťavnaté ovoce. Ani západně orientovaný balkon není bez užitku. Dostatek sluníčka prospěje většině letniček. 

Posezením na balkoně jistě přijdete na inspirativní myšlenky a užijete si skvělý odpočinek. 

A jak se “bydlí” na balkoně Vám? 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account