Hluboce se skláním před klasickou medicínou, o tom není pochyb. Kde bychom byli bez zázraku léčení předními odborníky. Od běžného očkování, přes preventivní prohlídky až po léčbu závažnějšího problému jsme si v tomto postupu všichni rovni. Docházíme k našemu lékaři a svěřujeme se do jeho rukou s nadějí, že nám pomůže a uleví od bolístek.
Občas se ale vyskytnou problémy, které nechceme řešit klasickým přístupem, tedy léky. Sama mám zkušenost s léčbou migrény. Nezdolná bolest hlavy, závratě a nekonečná bezmoc. Kdo tuto „potvoru“ poznal, dá mi za pravdu. Ataky se u mě zvyšovaly a při posledním jsem skončila na kapačkách v nemocnici. Následovalo vyšetření, které mě překvapilo svou strohostí. Neurologie je zajisté úžasná věda, ale bohužel jsem během několikaminutového vyšetření dostala léky a šla domů. „Lék budete užívat jednou denně, za tři měsíce na kontrolu“! Stručné, jasné, výstižné.
Kde je ale problém? Čeho se mám vyvarovat? Nechtěla jsem se spokojit s tím, že budu už od teď baštit denně léky. Neznám spouštěče mých problémů, jen je tlumím…
Sláva homeopatii a meditačnímu cvičení
Poznala jsem zázrak v malé lahvičce. Homeopatii mám moc ráda, již mám předchozí zkušenosti, proto jsem se oddala její „čarovné“ moci i teď. Lék dokáže zmírnit projevy mé nemoci jako mávnutím kouzelného proutku. Samozřejmě se občas ozve, ale s pokorou se klaním, že to není každý týden, jako dříve. Život je náhle veselejší.

Další „berličkou“ je meditace a pochopení nemoci, proč vznikla a na co mě má upozornit. Nejdříve to pro mě byla „vyšší dívčí“, teď už je to pocit propojení duchovní a tělesné sféry. Zázraky se dějí, věřte a vaše víra vás uzdraví.
Jaké máte zkušenosti vy s alternativami léčby?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account