Ano samozřejmě blíží se léto a všichni chtějí vypadat v plavkách co nejlépe. A není tomu jinak ani u nás maminek po porodu. Chcete také zhubnout do plavek? Jdete se mnou do 30 denní výzvy? Ať už jsi maminka nebo nejsi, může se k nám přidat kdokoliv. Jste tak odhodlaní jako já? Jdeme do toho?
Napíši vám můj cvičební a běžecký plán, samozřejmě pokud chcete cvičit jinak nebo jen chodit běhat záleží na vás. Nemusíte mít stejný hubnoucí plán jako já. Dělejte si to podle sebe jak vás to bude bavit.
Já jsem si stáhla aplikaci, zhubněte za 30 dnů, kde jsou na každý den připravené cviky. Samozřejmě ne uplně každý den, jsou tam i přestávky. Já o těch přestávkách místo cvičení budu chodit běhat. Nejlepší na té aplikaci je, že cvičí s vámi. Rozkliknete si den a zmáčknete tlačítko start. Začne se odpočítávat čas. Na obrázku se vám ukáže jaký cvik se bude cvičit a počet cviků. U každého cviku vám aplikace sama počítá cviky. Je to super aplikace, já se přiznám, že mám dnešní cvičení už za sebou a hrozně moc to bavilo i mojí 2 a půl letou dceru, která cvičila vedle mě. Takže určitě super aplikace hlavně pro maminky.
Jak jsem říkala, když se v aplikace u dne zobrazí obrázek kávičky, dám si pauzu od cviků a vyrazím ven běhat. Po každém cvičení nebo po běhání celé jídlo nahradím nápojem ChiaShake. Zatím ho testuji jestli opravdu funguje a jaký bude. Jelikož už mám dnešní první cvičení za sebou, tak jsem si ho dala a zatím musím říct, že je výborný. Perfektně nahradí celé jídlo, nemám vůbec po něm hlad. Záleží na vás zda počkáte za měsíc na recenzi nebo si ho už koupíte teď. 
Pokud se rozhodnete jít se mnou do 30 denní výzvy, skočte na váhu jako já a vyfoťte si počáteční váhu. Na instagramu fotografii označte jako #modernimama a pojďte se mnou do toho.
Začínám na váze 67,6kg, obrázek možná je špatně vidět od lesku, ale je tam skutečně 67,6kg. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account