Mnohé z vás už blahodárné účinky na organizmus této úžasné rostliny s názvem ALOE VERA, nebo-li Aloe Pravá, zná! Existuje až 300 jednotlivých druhů této rostliny. Pouze některé mají však dostatek účinných látek a pozitivních účinků na náš lidský organizmus.
Proč je Aloe Vera tak účinná? Jaké prospěšné látky obsahuje?
Aloe vera je plná prospěšných látek, které příznivě ovlivňují lidské zdraví. Obsahuje na 12 důležitých vitamínů, mezi které patří i celá řada hodnotných vitamínů skupiny B (B2, B3, B5, B6, B12), také vitamín C. Dále obsahuje kyselinu listovou anebo vitamín E. Aloe Vera obsahuje i tělu prospěné minerály, kterých je kolem 20 např. vápník, draslík, hořčík, chróm, zinek, mangan či selen. Další důležitou a prospěšnou součástí obsahu jsou aminokyseliny. Ty představují základní složku bílkovin nutnou pro jejich vstřebávání tělem. Aloe vera jich obsahuje také 20. V Aloe Vera se nachází i celá řada dalších enzymů a látek, které se podílejí na léčivých účincích této úžasné rostliny.
 
 
Proč a čemu pomůže DETOXIKACE těla pomocí potravinových doplňků z Aloe Vera?
Z aloe vera se používá zejména šťáva z listů, kterou lze používat i vnitřně. Tuto formu nyní na stáncích všech lékáren najdete v podobě tzv. Gelu z Aloe Vera. My jsme však přišli na trh s čistým koncentrátem šťávy v gelových kapslích, které jsou na užívání jednodušší. Navíc naše společnost NATURE PHARMA zajišťuje 100 % kvalitu a certifikaci dodávaného potravinového doplňku stravy, který je navíc bez přidaných olejů a zbytečných příměsí. Šťáva z aloe vera vám může pomoci v mnoha ohledech. Jedním z významných účinků je právě zmiňovaná detoxikace organismu a také posílení celkové imunity. Detoxikaci můžete provádět různými očistnými čaji, podobnými přípravky, které jsou na trh dodávány, ale můžete vyzkoušet také držet hladovku! Zaručuji vám z vlastní zkušenosti, že nejlepším způsobem, který jsem vyzkoušela (a nejen já), zabral tento 100% přírodní potravinový doplněk stravy v podobě kapslí od NATURE PHARMA.
A proč je vlastně detoxikace pro náš organizmus důležitá?
Detoxikace zlepšuje celkovou imunitu a napomáhá správnému trávení, působí proti mnohým alergiím a jejich projevům, má blahodárný vliv na pozitivní myšlení a vlastní koncentraci, napomůže ke zmírnění či odstranění potíží se spaním a spánek tak může zkvalitnit. Detoxikací si stabilizujete vlastní rozhozené nálady a zvýšíte si celkovou energii, kterou potřebujete do startu pro každý den. To je jen něco z mála blahodárných a pozitivních účinků této léčivé rostliny. Jako mírný vedlejší účinek se v průběhu detoxikace může dostavit například zvýšené pocení nebo puzení k močení, případně krátkodobý průjem, což já jsem zaznamenala u očistných čajů. Nikoliv u tohoto přípravku, který opravdu vřele doporučuji. Určitě víte, že rostlinka Aloe vera má neskonale blahodárný vliv na posílení imunitního systému. Zvyšuje odolnost proti bakteriím, ekzémům a dokonce napomáhá ke zmírnění lupenkové nemoci i dalších kožních problémů. Měli byste vědět, že působí také protizánětlivě (používá se i při paradentóze chrupu) a působí navíc jako dezinfekční prostředek.
Jak působí aloe vera na naše vnitřní orgány a celkový metabolismus?
Za užívání Aloe Vera vám poděkují především vaše játra. Cholesteroliky a glykemiky by mělo zajímat, že používání šťávy z listů Aloe vera, třeba formou našich kapslí obsahující 100% šťávy, pomůže snižovat hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi. Jednoznačně se uleví i vašemu zažívacímu ústrojí – Aloe vera vám pomůže zlepšit trávení, odstranit střevní obtíže či zácpy.
Jaké účinky Aloe Vera budou zajímat vás ženy? A Sportovce?
Aloe Vera má významný vliv na správnou činnost svalů a kostí. To je dáno vysokým obsahem např. vápníku, hořčíku, draslíku a aminokyselin, které jsou pro ty, kdo se věnují sportu, ať rekreačně či profesionálně, velmi důležité. Vás ženy, pokud trápí problémy se špatnou kvalitou a třepením vlasů či nehtů, i zde Aloe Vera působí blahodárně – což zaručuje obsah vitamínů skupiny B a kyseliny listové. Navíc mám odzkoušeno nejen já, že mi Aloe vera a užívání těchto kapslí od společnosti NATURE PHARMA, dopomohlo ke zlepšení trávení a také k úbytku na váze, která se mě s poporodními kily držela opravdu dlouhou dobu.
Nyní je tento produkt v podobě 100 % přírodního potravinového doplňku na trhu pouze omezeně. Navíc jsem zjistila, že v lékárnách kde se dá koupit Aloe Vera Gel, není tento gel 100% z Aloe. Proto, využijte především bezkonkurenční zaváděcí cenu od společnosti NATURE PHARMA. Běžná cena potravinových výrobků se pohybuje od 249 – 500 Kč a pozor v menším množství. Zde máte možnost si zakoupit jedno balení na 1 měsíc užívání. Užívají se 2 kapsle denně. Využijte i vánoční zaváděcí ceny a zakupte balení i pro své rodinné příslušníky. Za dárek vám jistě poděkují a navíc máte poštovné od nás ZDARMA.
 
 
 
 
Produkt z čisté Aloe Vera v kapslích pro snadnější užívání s touto certifikovanou kvalitou a testováním, zakoupíte pouze u NATRURE PHARMY a nyní i u mě a to na kontaktním emailu Ivana.tremlova@seznam.cz nebo naturpharma@post.cz POZOR, POUZE OMEZENÉ MNOŽSTVÍ!!!
V případě pokud budete chtít využít i velkoobchodní odběr tohoto úžasného přípravku můžete mít přípravek opět cenově dostupnější. Minimální velkoochodní odběr přímo od Distributora je 50 kusů.
 
 
Doporučení uživatelů:
Paní Marie 62 let, diabetička I.stupně:
Přípravek od NATURE PHARMA užívám již víc
 
e jak 3 měsíce a musím říci, že jsem nadmíru spokojená, necítím se již tak unavená a dokonce se mi podařilo postupně nastartovat si správné zažívání tak, aby se mi podařilo pomalými krůčky k hubnutí, což mě trápilo již delší dobu. Navíc oceňuji cenu za kterou firma NATURE PHARMA doplňek stravy na trh uvedla a ještě ve 100% přírodní kvalitě. Každý den užívám Aloe kapsle a cítím se celkově mnohem lépe. Doporučuji
 
 
Pan Matin 33let, bankéř a sportovně založený člověk:
Denně několi hodin cestuji za prací, což bývá dosti vyčerpávající a volna trávím v posilovně, jízdou na kole či běháním. Nyní v zimním období je důležitý kompletní detox pro organismus. Abych načerpal síly je skvělým potravinovým doplňkem pro mě, šťáva z Aloe Vera, o které jsme se dostechl od známých. Nicměně, některé výrobky obsahovaly příměsi olejů (palmového) a jelikož jsem duší sportovec, tak upřednostňuji pro sebe kvalitní potravinové doplňky, které kasple od NATURE PHARMY 100% splňují. Navíc nejsem tolik unavený, dodávám si kapselmi zdroj vitamínů v čase při sportování a vím, že svému tělu dávám kvalitní přirodní zdroje pro imunitu a své zdraví.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account